Німеччина продовжуватиме сприяти системі МВС України у воєнний період
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/2/0/8/2/6/CbdRRsiffeZB1DDujbPH5p9VpBCbNsJYk681nCUS.jpg)
Питанням подальшої взаємодії з урахуванням ситуації в Україні була присвячена зустріч міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузенд, що відбулася сьогодні, 25 травня.
Денис Монастирський подякував німецьким партнерам за підтримку у надзвичайно складний для України час та безпосереднє сприяння системі МВС України у виконанні завдань в умовах війни.
«Ми вдячні за гуманітарну допомогу для органів системи МВС, надану Німеччиною. Окремо хочу підкреслити ефективність взаємодії із українськими рятувальниками», – зазначив очільник МВС.
Під час зустрічі сторони визначили напрямки подальшої взаємодії щодо підтримки Держслужби з надзвичайних ситуацій. Зокрема йшлося про залучення німецької сторони до проведення гуманітарного розмінування території України, а також активізацію технічної підтримки ДСНС Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).
Крім того обговорювалася можливість співробітництва із Німецькою Службою технічної допомоги (THW) за напрямами діяльності органів системи МВС України.
Департамент комунікації МВС України
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/2/0/8/2/1/s9Pek5zPNAG342kiVYzD6EvWGRNUDhxo4Mb1ej8l.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/2/0/8/2/3/GgKmcHgu0B4ny0pNSVmztM9qWfsMD787JX9fuLui.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/2/0/8/2/5/dv21PkXr7ieaEkS1UvMW5Hkw96SD8plmuVRaO1Vs.jpg)