Новий етап співробітництва Державної архівної служби України з Меморіалом Катастрофи та Героїзму Яд Вашем (Держава Ізраїль)


Листопад 12
09:02 2021

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов у період з 8 по 11 листопада 2021 року перебуває у службовому відрядженні в м. Єрусалим (Держава Ізраїль) з метою участі у консультаціях з керівництвом Меморіалу Катастрофи та Героїзму Яд Вашем та підписання 10 листопада 2021 року нової редакції Угоди про співробітництво між Укрдержархівом та Яд Вашем.

Підписання Угоди сприятиме збереженню пам’яті про жертв Голокосту та розповсюдженню інформації про документи з історії Голокосту, що зберігаються в архівах обох Сторін, про долю єврейського народу, у тому числі євреїв та єврейських громад в Україні напередодні, під час та після Другої світової війни, а також створенню цифрових копій на такі документи та реалізації спільних проєктів (публікаційні, виставкові, створення електронних баз даних), спрямованих на надання доступу до них, у т. ч. в режимі онлайн, організації та проведенню Сторонами тематичних конференції та семінарів.

Від української сторони Угоду підписано Головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим, від ізраїльської сторони – Генеральним директором Меморіалу Катастрофи і Героїзму Яд Вашем Доріт Новак.

Довідково: З набранням чинності цією Угодою втрачає чинність Угода про співробітництво між Державною архівною службою України і Національним Меморіалом Катастрофи і Героїзму Яд Вашем (Держава Ізраїль) від 15 грудня 2011 року.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь