Сенсація

Офіцери-випускники ВМС ідуть до лав НГУ


Грудень 25
16:12 2021

Попереднє

Наступне

«Ця визначна подія у Вашому житті є беззаперечним визнанням високої довіри держави і командування. Бажаю Вам з честю нести високе звання – офіцер Національної гвардії України!» – привітав офіцерів-випускників генерал-майор Підлубний .

Відповідно до державного замовлення Національної гвардії України, двоє випускників навчального закладу Міністерства оборони України продовжать службу в лавах Нацгвардії.

Один з них обійматиме посаду старшого офіцера водолазної групи Окремого загону спеціального призначення Південного Одеського територіального управління НГУ.

Заступник по роботі з особовим складом підрозділу спецпризначенців, куди направляється один з випускників, зазначив: «Щиро переконаний, що завдяки вірності обов’язку, наполегливості в досягненні поставленої мети, Ви станете справжнім професіоналом своєї справи». 

Вікторія Кирпічнікова

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Приватні та державні виконавці: правовий статус і повноваження

Прочитайте повну статтю

Діти Герої: 9-річний Артем Лукащев із Харкова врятував себе та бабусю під час пожежі

Прочитайте повну статтю

Як ветеранам працевлаштуватися у системі МВС: умови та вакансії

Прочитайте повну статтю

Шановні колеги! Вітаємо Вас із Днем державної служби України!

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша в ефірі програми «Факти» ICTV прокоментувала виконання Украї...

Прочитайте повну статтю

На Хмельниччині за розтрату понад 2 млн грн перед судом постане директор коледжу

Прочитайте повну статтю

Без стигми та замовчування: у Чернівцях обговорили допомогу постраждалим від СНПК

Прочитайте повну статтю

Понад 21 млн грн несплачених податків та неякісні вибухові пристрої: ДБР повідомило про нові пі...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь