Оголошення про проведення тендеру на Закупівля програмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи (RIS) - організація РАТН


Березень 16
12:05 2023

Код ДК 021:2015 «48810000-9 Інформаційні системи (Закупівля програмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи (RIS))»

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ і ко-інфекції ТБ/ВІЛ. 

Цифрові рентгенівські системи (апарати):

2. РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка постачатиме Програмно-апаратний комплекс рентгенологічної інформаційної системи, вказаний у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

3. Тендерна документація  включає наступні документи:

Розділ 1. Технічна пропозиція -  Технічне завдання та Типові форми.

Розділ 2. Фінансова пропозиція - Типові форми.

4. За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання вказаного Програмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи. 

5. До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

6. Ціни мають бути зазначені в доларах США, оплату буде здійснено у гривні по курсу НБУ на дату сплати.

7. Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу yshvets@path.org (у темі листа просимо зазначити «Закупівля Програмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи».

8. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється24березня 2023 року 14:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. 

9. Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 29березня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією. Закупівля буде здійсненна після узгодження з донором.

10. РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, Політик і Процедур організації PATH і право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору без будь-якої відповідальності перед учасниками тендеру.

ОголошенняТендерна документація

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Постраждали цивільні громадяни: поліція працює на місці ранкових ударів по Харківщині

Прочитайте повну статтю

Крокуючи на риболовлю – дотримуйтесь норм вилову водних біоресурсів

Прочитайте повну статтю

Знищення ворожих укриттів – нічна робота «Вампіра» на Сіверському напрямку

Прочитайте повну статтю

Мінфін, Мінекономіки та Мінінфраструктури напрацьовують підходи щодо формування єдиного пріорит...

Прочитайте повну статтю

За матеріалами ДБР суд вчергове арештував яхту Медведчука «ROYAL ROMANCE»

Прочитайте повну статтю

Дійшли тільки до Тиси. На Закарпатті затримали 9 чоловіків призовного віку, одному викликали «ш...

Прочитайте повну статтю

Сергій Марченко: Бюджетна підтримка від Японії сягає $6,3 млрд з лютого 2022 року, із яких майж...

Прочитайте повну статтю

Схвалено рекомендації для розбудови безбар’єрної фінансової системи

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь