Оголошено переможниць хакатону «SheBuilds Ukraine»


Березень 16
18:12 2023

Початок березня розпочався з декількох заходів, присвячених пошуку інноваційних рішень для відбудови України. Одним із таких був SheBuilds Ukraine Hackathon, під час якого 40 найкращих команд-учасниць презентували ідеї та позмагалися за приз у розмірі $7000.

Метою заходу було об'єднати таланти і досвід українських студенток для пошуку дієвих шляхів відновлення постраждалих регіонів України, які були зруйновані війною.

«Ми дуже вдячні WZMH Architects за організацію заходу, Sparkbird та UA ITHub за те, що доєдналися як партнери та підтримали переможниць цінними призами. Нам дуже важлива ваша участь у таких програмах. Міністерство освіти і науки України й надалі продовжуватиме активно працювати над створенням умов для розвитку інноваційної екосистеми. А оскільки проєкт «Rebuild Ukraine Hackathon» продовжуватиме організовувати та проводити заходи кілька разів на рік, доки Україна не завершить відбудову, ми сприятимемо в їхній реалізації та будемо відкриті для співпраці», – виступив з вітальним словом заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов.

Переможницями, які запропонували інноваційні підходи до проєктування та відбудови України з використанням IT та програмного забезпечення cтали:

Нагадуємо про підсумки першого дня Science&Business – GIST Pitch Days.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь