Олександр Корнієнко: Агресор чинить хаос та руйнування — атакує важливі об’єкти, спричиняє екоцид і небезпеку для всього світу


Травень 15
18:10 2024

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко виступив із вітальним словом на Міжнародному форумі «Екологія і мир», організованому Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

«Агресор чинить хаос та руйнування — атакує важливі об’єкти, спричиняє екоцид та небезпеку для всього світу», — наголосив насамперед Перший віцеспікер.

Він зауважив, що Україна найбільше хоче миру й запропонувала реальний інструмент для його досягнення, включно з десятьма пунктами, зокрема, щодо енергетичної та ядерної безпеки, — Формулу миру Президента України Володимира Зеленського.

Водночас російська федерація, за його словами, лишається антиекологічною диктатурою. Зокрема, це демонструє росія через загрози роботі Запорізької атомної електростанції, руйнування дамби Каховської гідроелектростанції та обстріли інших ГЕС, мінування територій і врешті те, із чого почалася війна, — захоплення Криму: «російська федерація за десять років перетворила наймальовничіший півострів, екологічну природну перлину Чорного моря, у мілітаризовану базу».

«На всіх міжнародних майданчиках маємо привертати увагу й до цього аспекту також — діяти, зупинити божевілля, продовжувати досягати поставлених цілей», — акцентував Олександр Корнієнко, зазначивши, що необхідно зберегти світ і впровадити мир для наступних поколінь. Він повідомив, що, зі свого боку, Верховна Рада України також активно просуває це питання через делегацію у Парламентській асамблеї Ради Європи, де завдяки українським представникам уже було ухвалено ряд декларацій на екотему.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь