Понад 200 дітей доєдналися до спеціального проєкту Укрзалізниці «Залізна зміна»
Укрзалізниця та її футбольний клуб «Локомотив» продовжують програму спортивно-патріотичного виховання. Так, до унікальної програми «Залізна зміна» вже доєдналося 210 дітей.
Зокрема, це діти залізничників, які загинули під час евакуаційних рейсів, діти, які пройшли фільтраційні табори, діти, які внаслідок російської агресії та військових дій втратили домівку або стали сиротами та напівсиротами, вимушено переміщені діти з тимчасово окупованих територій, соціально незахищені, діти військовослужбовців та багатодітних родин.
«Залізна зміна — це зовсім не простий табір, як в дитинстві. Це абсолютно інші враження. Очікування не співпали з реальністю, але це тільки на краще. Новий підхід, цікаві локації, родинна тепла атмосфера. Це місце, де я знайшла справжніх друзів. Здобула безліч нових, корисних навичок. А головне — вкотре переконалася, якою надзвичайною є наша країна. За неї треба боротися. Ми неодмінно будемо вільні», — поділилася враженнями учасниця «Залізної зміни» Анни Веремієнко.
Наступна група дітей вирушить у подорож уже наступного тижня. Вони відвідають Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці та Львів.
У рамках подорожі діти пройдуть бізнес-навчання та навчальні квести. Також на них чекають зустрічі з парамедиками та спеціалістами з військової тактики, тренінги з психологом, флешмоби й спортивні інтерактиви.
«Незважаючи на війну, діти мають продовжувати жити та відчувати радість. Ми сподіваємось, що ця поїздка стане поштовхом у майбутнє, і вони зрозуміють, що Україна прекрасна, неймовірна країна, і вона варта того, щоб за неї боротись, жити в ній і розвивати її. Зовсім скоро у поїздку вирушить наша наступна група, сподіваємось, що вона буде для дітей такою ж насиченою, як і ця», — прокоментував заступник директора філії «Центр оздоровлення та відпочинку» з розвитку спорту та керівник проєкту «Залізна зміна» Олександр Єгоров.
Нагадаємо, що «Залізна зміна» — це проєкт патріотичного виховання АТ «Укрзалізниця» та ФСК «Локомотив». Він побудований за моделлю сучасної системи підготовки молоді й дітей до життя, навчання та праці в умовах воєнного часу. У рамках програми діти проходять навчання за 6 обов’язковими напрямами підготовки: спортивна, навчальна медична, навчальна військова, патріотична, лідерська та кіберпідготовка.