Сенсація

Посилення міжвідомчої взаємодії: у Миколаєві обговорили питання документування осіб, які перебувають під вартою


Лютий 25
18:08 2026

Відбулася робоча зустріч керівника Центрального відділу у м. Миколаєві УДМС у Миколаївській області та представника Миколаївського слідчого ізолятора, під час якої сторони обговорили актуальні питання взаємодії у сфері документування осіб, які перебувають під вартою.

Під час зустрічі було зосереджено увагу на таких напрямках:

Окрему увагу було приділено: забезпеченню прав осіб, які перебувають під вартою; отримання документів, що посвідчують особу; дотримання вимог чинного законодавства під час проведення адміністративних процедур.

За підсумками зустрічі досягнуто домовленості про продовження системної співпраці, проведення регулярних робочих нарад та спільний моніторинг стану документування ув’язнених.

Конструктивний діалог між ДМС та Миколаївським слідчим ізолятором сприяє підвищенню ефективності міжвідомчої взаємодії та забезпеченню належної реалізації прав громадян України.

Управління ДМС у Миколаївській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Договір про сплату аліментів на дитину: як оформити та що врахувати

Прочитайте повну статтю

Понад мільйон українців подали заяви на отримання дозволів на зброю за три роки роботи Єдиного...

Прочитайте повну статтю

Дипломатам різних країн показали наслідки російського удару по Національному музею «Чорнобиль»

Прочитайте повну статтю

Україна та Швеція розширюють співпрацю у сфері міграції та притулку

Прочитайте повну статтю

На Рівненщині працюють над удосконаленням системи підтримки ветеранів

Прочитайте повну статтю

Доступні послуги для кожного

Прочитайте повну статтю

Представники Державної міграційної служби України взяли участь у Зустрічі Старших посадових осі...

Прочитайте повну статтю

Коли спільна робота допомагає вирішити складне питання

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь