Правовим основам правоохоронної діяльності навчали поліцейські нацгвардійців


Грудень 09
11:11 2021

Попереднє

Наступне

Для більшої ефективності навчального процесу до занять був залучений викладацький склад Донецького державного університету внутрішніх справ. Поліцейські висвітлили питання, щодо правових основ діяльності гвардійських патрулів, заходи безпеки під час виконання завдань з охорони громадського порядку, взаємодії нарядів поліції та Нацгвардії, починаючи з аналізу обстановки на маршрутах патрулювання і закінчуючи затриманням правопорушників по «гарячих слідах».

«Основними завданнями патрульних нарядів є охорона громадського порядку, своєчасне реагування на виклики та викриття злочинів по «гарячих слідах». Тому ви повинні вміти швидко реагувати на зміну оперативної обстановки та вчасно прийняти правильне рішення, щодо припинення правопорушення або за будь-яких інших обставин під час патрулювання», – наголосив викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДонДУВС старший лейтенант поліції Євген Коротков.

Також гвардійці разом з поліцейським обговорили методики спілкування з громадянами у звичайних та кризових ситуаціях під час охорони громадського порядку.

«Подібні заняття, із залученням працівників поліції, сприяють розвиненню аналітичні можливостей особового складу, а також допомагають перенести вже сформовані навички та вміння в нові сфери діяльності. Крім того це підвищує актуальність занять, робить їх більш змістовними», – зазначив заступник командира частини зі служби полковник Сергій Загреба.

В рамках зборів гвардійці відвідали Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC) Головного управління Національної поліції в Донецькій області, де ознайомились з роботою операторок служби «102», які приймають дзвінки з усієї Донецької області, та диспетчерів, які відповідають за реагування нарядів поліції та обробку сигналів, отриманих від інтелектуальної системи відеоспостереження.

Військові побачили, як камери, встановлені у місті, ідентифікують автомобіль за маркою, моделлю та навіть кольором, розпізнають обличчя людини. Камери допомагають розкривати злочини у перші години після скоєння, оперативно затримувати розшукуваних осіб та виявляти викрадені автомобілі.

Як зазначили у главку поліції Донецької області, основою системи безпеки Єдиного аналітичного сервісного центру є інтелектуальне програмне забезпечення нового покоління. Це зроблено спеціально для того, аби прискорити процес прийому повідомлення та надати допомогу кожному громадянину у найкоротший термін.

Вадим Вигінний

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Рибоохоронці Держрибагентства провели масштабні антибраконьєрські заходи на водоймах Полтавщини...

Прочитайте повну статтю

Працівники Держрибагентства отримали вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

Прочитайте повну статтю

У Римі працюватиме представник НААУ

Прочитайте повну статтю

Стартує проект з підтримки ментального здоровʼя адвокатів

Прочитайте повну статтю

Суд відправив під варту чинного нардепа, якого ДБР підозрює у держзраді

Прочитайте повну статтю

Світ невидимих слідів криміналістки поліції Вінниччини Наталі Тодоровської

Прочитайте повну статтю

Звичні фрази підтримки насправді знецінюють емоції постраждалих: психологиня ДСНС Іванна Давиде...

Прочитайте повну статтю

Змінилися адреси чотирьох регіональних органів адвокатського самоврядування

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь