Представники провідних закладів вищої освіти України та світу, влади та бізнесу обговорять повоєнне відновлення Херсонщини


Березень 29
12:11 2023

26-28 квітня 2023 року за підтримки Міністерства науки і освіти України, Херсонської обласної військової адміністрації та Хмельницької обласної військової адміністрації відбудеться Міжнародно науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Херсонщини».

Захід проводиться за ініціативи Херсонського національного технічного університету (ХНТУ) в партнерстві з Херсонським державним аграрно-економічним університетом, Херсонською державною морською академією, Київським національним університетом технологій та дизайну, Хмельницьким національним університетом, Dokuz Eylul University (Izmir, Turkey), Jagiellonian University (Krakow, Poland), Hamburg University of Applied Sciences (Hamburg, Germany), Херсонською торгово-промисловою палатою та Федерацією роботодавців України. Нині наміри взяти участь в Конференції підтвердили науковці, підприємці та громадські діячі з 14 країн світу.

Ефективна співпраця між науково-освітньою спільнотою, бізнесом та громадськістю – одна з головних передумов успішного відновлення Херсонщини після війни. Майбутня відбудова регіону, подальша євроінтеграція і гармонізація освітнього та науково-інноваційного середовища потребують спільного бачення, єдності у плануванні та максимальної залученості кожного у підготовку до нових повоєнних часів.

Мета конференції – об’єднати потенціал учасників, щоб спільно визначити ефективні практичні рішення та способи долати виклики на шляху до відновлення всіх сфер життя херсонської громади. Конференція спрямована на повоєнне відродження Херсонського регіону та прискорення його стійкого економічного зростання.

Концепція заходу формувалася, зокрема, з урахуванням завдань Плану відновлення України, де особливу увагу надають відновленню сфери освіти і науки та необхідності розвитку інноваційної економіки країни. 

Програма конференції охоплює всі пріоритетні напрямки економічного розвитку Херсонського регіону:

Конференція ставить завдання:

Учасники: представники науково-освітньої спільноти, бізнесу та бізнес-об’єднань, органів влади та місцевого самоврядування, громадського сектору.

Робоча мова: українська, англійська.

Форма реєстрації для онлайн участі.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь