Прикордонники отримали нові автомобілі в рамках міжнародної допомоги проекту «ПРАВО поліція» під егідою UNOPS


Травень 13
13:13 2022

Так, вчора, 12 травня, в рамках міжнародної допомоги за підтримки Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів (ЮНОПС), міжнародні партнери передали прикордонникам 4 нові автомобілі.

«Ми зробили багато великих кроків назустріч і розбудову верховенства права, на розбудову стабільної розвинутої поліцейської, прикордонної місій в Україні. Ми вдячні Європейським партнерам за те, що вони переглянули пріоритети нашого співробітництва і адаптувались під загрози», - зазначила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

Також Мері Акопян наголосила, що наразі Україна конче потребує різного роду автомобільної техніки у зв’язку із значними втратами її як на тимчасово окупованих територіях, так і безпосередньо на ділянках проведення активних бойових дій по всій території України.

«Сьогодні величезна потреба у нас в такому транспорті як авто для проходження на складних ділянках, професійна рятувальна техніка, техніка для розмінування та багато інших викликів», - відзначила Мері.

Джані Вольпін, кевірник Офісу ЮНОПС в Україні висловив свою підтримку. «Будьте певні, що ми продовжуватимемо допомагати вам та робитимемо все можливе, закуповуватимемо все необхідне у цей надзвичайно складний час викликів через російську агресію», - наголосив Джані.

В свою чергу начальник Чернівецького прикордонного загону Геннадій Кравчук запевнив міжнародних партнерів, що усі передані автівки будуть використані за призначенням. «Дуже вдячні Вам за підтримку, яку ви надаєте Державній прикордонній службі. Можу запевнити вас, що дана допомога надійде за призначенням. Основна маса транспортних засобів буде використовуватись в зоні проведення бойових дій», - сказав Геннадій Кравчук.

Загалом в рамках зазначеного проекту Україна отримала 85 автівок для виконання завдань Національною поліцією, Державною прикордонною службою та Міністерством внутрішніх справ загалом.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь