Прикордонники запустили проєкт «Шлях мобілізованого»


Травень 15
21:10 2024

Проєкт «Шлях мобілізованого» - це трисерійний відеощоденник музиканта та журналіста Віктора Пономарьова.  Чоловіка мобілізували й направили на службу до бригади "Помста" Державної прикордонної служби України.  Про її створення у лютому цього року  оголосив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Розповідь мобілізованого до бригади "Помста" ведеться від першої особи. Вона - про перші місяці перебування на військовій службі. 

Мета проєкту – показати, що насправді відбувається після того, як ТЦК направляє мобілізованого у військо, як проходять його будні на прикладі одного з бойових підрозділів Державної прикордонної служби України.

Перша серія проєкту називається «Від цивільного – до військового». У ній автор розповідає про свій перший досвід у війську. 

«У мене була мотивація потрапити до війська, я не міг стояти осторонь та жити цивільним життям, хотів безпосередньо стати частиною Сил оборони України», - зазначає Віктор Пономарьов. 

Він переконаний, що йому пощастило потрапити до легендарного Луганського прикордонного загону –  підрозділу, який на війні з 2014 року, в якому служать оборонці Бахмута та інших найбільш гарячих ділянок фронту. 

«Основна мета цього блогу – показати суспільству, як саме відбувається підготовка військовослужбовця з перших днів після мобілізації, на своєму власному прикладі», – пояснює солдат.

У першій серії блогу йдеться про знайомство з майбутніми побратимами, отримання військової форми, зміну побуту та перехід від цивільного життя до військового. 

«Зміна побуту – саме так я б описав свою першу серію блогу. Ми проходили додатковий медичний огляд, отримували військову форму, вчилися жити та харчуватися за графіком», - розповідає новобранець. 

Водночас він наголошує, що в цій серії поки ще немає повноцінної військової підготовки, а є лише так званий «табір для мобілізованих». 

«У ньому ми пробули тиждень, перш ніж поїхати на полігон навчатися. Тут я показую наш побут, рекрутинг на посади», - каже автор і водночас головний герой фільму. 

З його слів, це радше плавний перехід від цивільного життя до служби.Тож запрошуємо до перегляду. Далі буде. 

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь