Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з Одеською ОМА


Березень 10
15:14 2023

Під час візиту до Одеської області Габріель Абрахам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», разом з В’ячеславом Голинським, керівником Одеського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», зустрілися з Максимом Марченком, начальником Одеської обласної військової адміністрації та обговорили актуальні питання співпраці.

На зустрічі, зокрема, йшлося про допомогу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у посиленні спроможності органів місцевого самоврядування Одеської області щодо реагування на надзвичайні ситуації, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, а також підготовці програм відновлення.

Максим Марченко, начальник Одеської ОВА, подякував за допомогу, яку в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» надано Одеській області, а також коротко поінформував Габріеля Абрагама щодо безпекової ситуації в регіоні.

«Допомога, яку надає нам USAID «ГОВЕРЛА» як на обласному рівні так і на рівні громад, дозволяє краще долати надзвичайні ситуації та інші виклики, які постали перед нами через російську агресію та повномасштабну війну. В той же час, ми надзвичайно раді можливості спільно з нашими партнерами працювати над проєктами розвитку, які є основою для післявоєнної відбудови», - зазначив Максим Марченко.

Габріель Абрахам, повідомив, що з початком війни Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» активно працює для зміцнення спроможності своїх партнерів реагувати на надзвичайні ситуації, спричинені війною, а також реалізовує розвиткові проєкти в громадах.

«Для посилення спроможності наших партнерів щодо реагування на надзвичайні ситуації, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Одещині ряд необхідного обладнання, включаючи екскаватори, генератори, обладнання для благоустрою, захисне спорядження для рятувальників, набори рятувальних гідравлічних інструментів та комп’ютерне обладнання. В той же час стратегії розвитку, комплексні плани просторового розвитку, інвестиційні паспорти громад дозволяють вже зараз планувати післявоєнну відбудову громад. Тому Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» всіляко підтримує наших партнерів у розробці цих документів та планування відновлення», - сказав Габріель Абрагам.

Сторони домовилися про подальшу активну співпрацю та постійне оновлення переліку потреб, які Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» зможе забезпечити громадам Одеської області.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь