Протидія торгівлі людьми у сфері міграції: на Львівщині обговорили новітні тенденції


Червень 10
18:13 2024

Начальниця Головного управління ДМС у Львівській області Зоряна Булаш взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему: “Державна політика у сфері протидії людьми та незаконній міграції: сучасні виклики для України та світу”. 

На сьогодні торгівля людьми становить не тільки гуманітарну та економічну, а й надзвичайно серйозну міграційну проблему.

“Для українців існує великий ризик у моменті працевлаштування, під час поселення чи трансферу за кордон. Псевдоволонтери використовують момент “біди” та пропонують такому вразливому верству населення житло, роботу, тимчасовий прихисток. Українці у важкій моральній та стресовій ситуації можуть погодитися на будь-які пропозиції. А далі - наші громадяни потрапляють у капкан работоргівлі. Втім, якщо документ не втрачений, то варто пам’ятати, що його віддавати у чужі руки не можна”, - зазначила керівниця міграційної служби Львівщини під час свого виступу.

Україна залишається країною постачання, транзиту та стала країною призначення. Випадки торгівлі людьми фіксують навіть всередині країни.

Наприклад, на території Львівщини з початку 2024 року виявили 192 іноземці, які порушили міграційне законодавство, тобто потенційно вразливих до такого явища як торгівля людьми. Відносно 79 іноземців ухвалили рішення про примусове повернення до країни походження, з яких 66 виконали рішення. За результатами діяльності, спільно з представниками правоохоронних органів, ухвалене рішення про примусове видворення щодо 3  іноземних громадян, поміщено до ПТПІ 2 осіб. 

Варто додати, що Львівський державний університет внутрішніх справ організував захід спільно з ОБСЄ та Консультативною місією ЄС. До роботи конференції залучили науковців закладів вищої освіти та наукових установ, працівників органів правопорядку та правозахисних структур, органів державної влади та місцевого самоврядування, представників міжнародних інституцій, громадських організацій України та іноземних держав.

Головне управління ДМС у Львівській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

ДСНС України отримала 69 автомобілів від партнерів з Великої Британії, США, Японії та Естонії

Прочитайте повну статтю

Рибна галузь України: крокуємо до європейських стандартів

Прочитайте повну статтю

Вода як секрет успішного вирощування якісної картоплі

Прочитайте повну статтю

Поблизу Вовчанська прикордонники спалили ворожу «буханку»

Прочитайте повну статтю

АРМА працюватиме з поліцією Скандинавських країн щодо розшуку криптоактивів

Прочитайте повну статтю

Заява Мінфіну щодо рішення G7 про спрямування Україні близько $50 млрд через механізм додаткови...

Прочитайте повну статтю

Земельний банк: Уряд передав ФДМУ понад 104 тисячі га землі для старту проєкту

Прочитайте повну статтю

Наталія Мануїлова, сержант бригади "Азов":«Я мала вижити, щоб знов обійняти свою дитину»

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь