Рибоохоронці Полтавщини поглиблюють співпрацю з Полтавським державним аграрним університетом


Липень 10
21:09 2024

У рамках відкриття нової освітньо-професійної програми «Водні біоресурси та аквакультура» до Управління Держрибагентства у Полтавській області завітала делегація Полтавського державного аграрного університету (ПДАУ).

Команду ПДАУ ознайомлено з основними завданнями і функціями рибоохоронного патруля регіону, пріоритетними напрямами його діяльності та викликами, з якими стикаються фахівці.

Під час зустрічі сторони обговорили можливі спільні проєкти, спрямовані на збереження та раціональне використання водних біоресурсів Полтавщини. Важливою частиною візиту стало вручення трьом представникам університету посвідчень громадських інспекторів рибоохоронного патруля.

У ході заходів здійснено також виїзд до РПП ТК «Полтаварибгосп», де науково-педагогічний колектив мав змогу дізнатися про процес вилову риби, методи досліджень якісних і кількісних параметрів промислових уловів водних біоресурсів, особливості роботи риболовецького підприємства у літній період і в разі відключення електропостачання.

Водночас гості відвідали відкритий лише рік тому рибний переробний цех, де ознайомилися з історією його створення та розвитку, процесом приймання, сортування, обробки та переробки риби, процедурами сушіння та копчення риби. Попри складний час підприємство успішно розвивається та активно допомагає Збройним силам України.

«Відкриття в університеті нової спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» сприятиме підготовці висококваліфікованих кадрів для рибної галузі. Ми, зі свого боку, готові всіляко допомагати навчальному процесу та надавати студентам можливість практичного застосування отриманих знань і навичок. Дякую адміністрації ПДАУ за співпрацю та зацікавленість в ефективному розвитку рибного господарства нашого регіону», - зазначила начальниця Полтавського рибоохоронного патруля Держрибагентства Оксана Кулинич.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь