Рівненські поліцейські собаки Воїн і Торін допомагають у пошуку боєприпасів у постраждалих регіонах
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/4/3/7/rq0cCkli3g1rHw12UJd6UWij1yZNfiQNk3UOyOGn.jpg)
У відрядженні нині перебувають інспектори кінологічного центру ГУНП в Рівненській області разом зі своїми вихованцями — німецькими вівчарками.
Кінологи зі своїми напарниками, службовими собаками, перевіряють транспортні засоби на блокпостах, обстежують території з метою виявлення вибухівки та небезпечних предметів, а також залучаються до проведення обшуків.
Несуть службу шестирічний Воїн і семирічний Торін разом зі своїми колегами з інших областей — бельгійськими та німецькими вівчарками. Обоє — досвідчені службові собаки. Торін у 2017 році ніс службу в зоні АТО і вже має практичні навики роботи в умовах війни. В якості заохочення чотирилапі залюбки бавляться зі своїм тренувальним м’ячиком, хоча після напруженого дня подекуди бракує сил для ігор і достатньо обіймів зі своїм кінологом.
Національна поліція України
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/4/3/4/lnndKdi5hYk0N4b6JuSC8Y1OO0EGQKAF4SeDMvGQ.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/4/3/6/qWu1ihP5wu5FAhPtMPhVeXOwM3ol2BKzu04PQG2G.jpg)