Сенсація

Росія влаштувала істерику на Надзвичайній Генасамблеї ВТО


Квітень 27
21:51 2022

Росія влаштувала істерику на Надзвичайній Генасамблеї ВТО

Про це повідомила Голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів.

Бажаючи «зберегти обличчя» й уникнути публічної ганьби у зв'язку з окремим розглядом питання про зупинення членства російської федерації у ВТО ООН, офіційна делегація держави-агресора вирішила діяти на випередження і першою заявила про намір вийти зі складу організації.

Втім, бажаний для росії сценарій навряд чи спрацює – така процедура є складною та може тривати до року. Натомість процедура виключення з членів є швидкою і негайною – достатньо голосування учасників Генасамблеї, яке заплановане на найближчий час.

Голосування має початися після виступу Голови ДАРТ.

Нагадаємо, що сьогодні в Мадриді почала свою роботу надзвичайна сесія Генеральної асамблеї Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО), яка триватиме впродовж 27-28 квітня.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Договір про сплату аліментів на дитину: як оформити та що врахувати

Прочитайте повну статтю

Понад мільйон українців подали заяви на отримання дозволів на зброю за три роки роботи Єдиного...

Прочитайте повну статтю

Дипломатам різних країн показали наслідки російського удару по Національному музею «Чорнобиль»

Прочитайте повну статтю

Україна та Швеція розширюють співпрацю у сфері міграції та притулку

Прочитайте повну статтю

На Рівненщині працюють над удосконаленням системи підтримки ветеранів

Прочитайте повну статтю

Доступні послуги для кожного

Прочитайте повну статтю

Представники Державної міграційної служби України взяли участь у Зустрічі Старших посадових осі...

Прочитайте повну статтю

Коли спільна робота допомагає вирішити складне питання

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь