Розвиток електронної демократії та електронного документообігу – важливе завдання Держпродспоживслужби


Липень 10
18:02 2024

Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Захарін провів круглий стіл з питань розвитку інструментів електронної демократії, удосконалення системи електронного діловодства в територіальних органах та підвідомчих установах Держпродспоживслужби.

У роботі круглого столу взяли участь представники бізнесових структур, громадських організацій, а також відповідальні працівники апарату Держпродспоживслужби.

Сергій Захарін наголосив, що нині актуальним є питання розвитку електронного діловодства в підвідомчих організаціях Держпродспоживслужби, зокрема у ветеринарних та фітосанітарних лабораторіях. Ця робота має здійснюватися на основі ретельного виконання вимог нормативно-правових актів, у першу чергу постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності» (з подальшими змінами).

Окрім того, одним із пріоритетів державної політики у сфері цифровізації є впровадження механізмів електронної демократії, яка передбачає активне застосування електронних сервісів та інструментів, що забезпечують участь громадян в управлінні державними справами на основі інформаційно-комунікаційних технологій. Слід врахувати, що відповідні програмні рішення мають враховувати приписи, встановлені законодавством про захист персональних даних.

Під час наради було ретельно опрацьовано низку труднощів та проблемних питань, з якими стикаються працівники підвідомчих установ під час впровадження цифрових рішень.

«Ми приділяємо значну увагу ефективному застосуванню цифрових інструментів в усіх процесах управлінської діяльності. Розвиток інструментів електронного документообігу – одне із завдань, вирішення якого має призвести до відмови від традиційних паперових технологій. Продовжуємо розвивати сервіси електронної демократії. Приміром, вже зараз більшість скарг у сфері захисту прав споживачів надходить до нас в електронній формі. Користуючись нагодою, ми закликаємо громадськість та небайдужих громадян подавати пропозиції щодо подальшого розвитку технологій електронної демократії в системі Держпродспоживслужби», – зазначив Сергій Захарін.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь