Рятувальники продовжують проводити інформаційно-профілактичну роботу серед населення столиці
В осінньо-зимовий період пожежі у побуті становлять левову частку усіх викликів рятувальників на добу. Усе через нехтування самими ж громадянами елементарних правил пожежної безпеки. З метою нагадування людям до чого може призвести залишений без нагляду обігрівач, газова плита, або ж несправний подовжувач, рятувальниками активно проводиться роз'яснювальна робота серед населення.
Так, 29 грудня інспекторським складом управління з організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах та Деснянського районного управління було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців багатоповерхових житлових будинків. Під час профілактичної роботи інспектори нагадали про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Надзвичайники також нагадали про основні дії під час виникнення надзвичайної ситуації. Рятувальники поспілкувалися з мешканцями житлового сектору району щодо пожежної безпеки у побуті. Для закріплення інформації, рятувальники вручили інформаційно-застережливі листівки.
Разом з тим, рятувальники Деснянського району окрему увагу звернули на безпечну поведінку людей на льоду. Фахівці служби порятунку зустрілися з представниками КП «Плесо» та спільно з ними провели профілактичну роботу з громадянами щодо їх безпеки на льоду. Рятувальники нагадали, що лід ще недостатньо міцний та не слід наражати себе на небезпеку.
Рятувальники нагадали рибалкам та просто пересічним громадянам, основні правила безпеки перебування на льоду, дотримуючись яких можна уникнути нещасного випадку. Розповіли їм, що визначити реальну товщину льоду можна лише пробуривши лунку, і в жодному разі не ударами ніг. Також не забули розповісти про способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води. У розмові з рибалками рятувальники звернули їхню увагу на те, що безпечного льоду немає. У багатьох водоймах теплі течії підмивають лід знизу, тому вихід на такий лід, особливо на незнайомому водоймищі, може бути вкрай небезпечним.
Загалом, така профілактична робота проходить в усіх районах столиці кожного дня.
Шановні громадяни, бережіть себе та своїх близьких, а при виникненні пожежі телефонуйте за номером 101.
ГУ ДСНС України у м.Києві