«Школа супергероїв»: від початку війни категорія дітей, з якими працюємо, змінилась


Травень 12
12:27 2022

З 1 січня 2022 року «Школа супергероїв» продовжує забезпечувати освітою дошкільнят і учнів, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога в закладах охорони здоров’я, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Трансатлантичного фонду медичної допомоги.

Після введення в Україні воєнного стану дітей з важкими діагнозами організували та вивезли до найкращих клінік Європи, де дотепер вони проходять лікування та реабілітацію.

«З початком війни категорія дітей, з якими працюємо, змінилась. Тепер це здебільшого діти, які постраждали від військових дій. Вони мають складні поранення, деяким відірвало кінцівку, хтось став сиротою. Однак діти хочуть продовжувати навчання під час перебування в лікарні», – зазначила виконувачка обов’язків директора установи Євгенія Смірнова.

У лікарні перебувають діти, які постраждали від війни: потрапили під обстріли чи бомбардування, отримали осколкові поранення, зазнали ампутацій. Вони потребують психологічної підтримки та допомоги. Лікарі та психологи найбільших лікарень України віддано працюють вдень і вночі, аби допомогти кожній пораненій та зневіреній дитині.

Лікарі київського ОХМАТДИТу з перших днів війни роблять можливе і неможливе задля порятунку життя, збереження здоров’я та психіки як малих, так і дорослих пацієнтів.

Діти, відчуваючи безпеку та опіку медиків, повільно, але впевнено одужують. Вони прагнуть повернутись до свого довоєнного життя, саме тому хочуть навчатись.

Наша лікарняна школа та команда вчителів безмежно радіє таким дитячим бажанням. Понад місяць, як ми відновили навчальний процес у різних формах: онлайн-уроки, уроки в класах.

Серед наших учнів є ті, хто продовжує заняття з довоєнного часу, однак є і чимало діток, які потрапили в лікарню внаслідок військових дій. Команда «Школи супергероїв» вирішила розповісти про них. 

Довідково

«Школа супергероїв» – це освітній проєкт, заснований у 2016 році громадською організацією «Small Heart with Art». Його мета – забезпечити конституційне право на освіту дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні в медичних закладах. У 2017 році кураторкою «Школи супергероїв» стала Наталія Мосейчук, ведуча 1+1, кураторка проєкту «Право на освіту». З 2019 року за соціальною франшизою у семи лікарнях Києва, Житомира, Херсона, Дніпра та Хмельницького відкрили філії «Школи супергероїв».

Нагадаємо, відбувся семінар «Психологічна травма: основні відомості та першочергові кроки» для психологів інклюзивно-ресурсних центрів.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Прикордонники вшанували пам'ять свого побратима Олега Зіновійовича Бойка

Прочитайте повну статтю

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь