«Сподіваюся, Україна переможе загарбників, як і ми в 1945-му», - каже ветеран Другої світової війни
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20220509_121100_1652087460.jpeg)
Ветерани зазначили, що ніколи б не подумали, що їх нащадкам доведеться захищати свою землю знову, але в цей раз від рашистів.
Наразі в Ізмаїлі залишилось лише двоє ветеранів Другої Світової війни – 99-річна Янковська Віра Федорівна, яка була на фронті телеграфісткою у 109-му окремому полку зв’язку та 97-річний Сидорушкін Михайло Полікарпович, котрий служив стрільцем у 322-му стрілецькому полку. Ветерани мають безліч нагород та пройшли всю війну на Прибалтійському та Білоруському фронтах.
«Ніколи б не подумав, що росія піде на Україну повномасштабною війною. Сподіваюсь, що найближчим часом Україна переможе загарбників, як і ми у 1945 році», - зазначив Михайло Полікарпович зі сльозами на очах.
Прикордонники ж запевнили ветеранів, що все буде добре, бо ми захищаємо своїх дітей, жінок, рідні домівки та країну. Перемога буде тільки за нами!