Третя медаль України на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів у грецькому Геракліоні
Травень 05
09:27
2022
2022-05-05
«Малу» бронзу у ривку виборола Аліна Захарченко у ваговій категорії до 59 кг.
20-річна спортсменка у сумі двоборства показала результат 196 кг (ривок 90 кг + поштовх 106 кг) та посіла 7 місце в сумі двоборства, третє в ривку та восьме у поштовху.
Нагадаємо, напередодні дві срібні нагороди юніорської світової першості принесла збірній України Світлана Самуляк - у сумі двоборства та ривку в категорії до 55 кг.
Вітаємо спортсменок та їх тренерів з чудовим результатом!