Сенсація

Триває реалізація проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю


Листопад 12
14:00 2021

У період з 4 по 10 листопада 2021 року Комунальним закладом «Костянтинівський медичний фаховий коледж» у партнерстві із Вищою Школою Агробізнесу в Ломжі (Польща) реалізовано проект «З Україною в серці на шляху до Європи».

Костянтинівський медичний фаховий коледж тісно співпрацює із Вищою Школою Агробізнесу у Ломжі – закладом вищої освіти, оскільки заклади об’єднує підготовка на додипломному рівні медичних сестер.

Проект відбувся в межах діяльності Українсько-Польської Ради обміну молоддю та за фінансової підтримки Мінмолодьспорту.

Учасниками проекту стали 28 осіб з України та Польщі.

Метою проекту є заохочення молоді та осіб, що працюють із молоддю, з України та Польщі до спільної діяльності, яка дозволить взаємно зблизитися, відкрити спільне коріння, подолати упередження та стереотипи у сприйнятті спільної історії та сучасних відносин між сусідніми країнами.

Спільна діяльність учасників з обох країн у межах проекту шляхом міжособистісного спілкування та вивчення особливостей національних культур надасть можливість партнерським організаціям долучитись до процесу інтеграції України та Польщі в глобальний соціокультурний простір, а також допоможе визначити напрями і шляхи подолання довготривалого гальмування культурних зв’язків між народами братніх європейських держав.

Програма проекту була цікавою та насиченою різними активностями: круглими столами на тему культурного діалогу, презентаціями, майстер-класами та екскурсіями.

Реалізація зазначеного проекту сприятиме сформованості у вихованців високих моральних цінностей, патріотизму, етнічної та національної свідомості, любові до рідної землі, родини, народу, бажання сприяти історико-культурному розвитку України та Польщі; формуванню компетентної особистості, орієнтованої на загальнонародні традиції, з усвідомленою громадянською позицією; залученню до співпраці щодо реалізації проекту студентської молоді та співпрацівників, громадськості міста, польських партнерів.

 Очікується, що довгостроковим наслідком проекту буде сталість налагодження зв’язків, набутий досвід та професійність, що у подальшій співпраці стануть у нагоді на тлі збереження національної культурної спадщини та розвитку творчого потенціалу студентської молоді. Проект буде просуватися з урахуванням аспектів, які підвищують обізнаність молоді про українську та польську культуру.

Упродовж короткого терміну, проведеного разом, молодь України та Польщі побудувала тісні взаємозв’язки між собою, познайомитись з історією та культурою країн, а позитивні відгуки учасників, нові друзі та спільні плани на майбутнє стали найкращим підтвердженням того, що проект був успішним.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Щодо застосування п. 137.11 ст. 137 Податкового кодексу України суб’єктами господарювання, які...

Прочитайте повну статтю

Виїзна нарада ДПС на Львівщині: аналіз роботи територіальних органів ДПС у західному регіоні у...

Прочитайте повну статтю

Мін’юст подав до ВАКС позов про застосування до Гізай С. Ф. санкції

Прочитайте повну статтю

Віктор Дубовик про підсумки Подільського регіонального науково-практичного форуму для нотаріусі...

Прочитайте повну статтю

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь