У Києві обговорили, яким має бути оновлений стадіон "Локомотив"


Листопад 13
12:09 2024

У Києві пройшла партисипативна зустріч у рамках проєкту "Локо Сіті". Під час події учасники та учасниці ділилися власним баченням майбутнього спортивного комплексу “Локомотив”, який на початку 2024 року зруйнувала російська ракета. Проєкт відбудови розробляє команда урбан-бюро Big City Lab на замовлення Укрзалізниці та за підтримки Фонду Говарда Баффетта.

До заходу долучилися близько 35 людей. Серед них залізничники, тренери комплексу “Локомотив” та батьки дітей, які там займаються, мешканці/-ки Соломʼянскього району та  представники/-ці громадських організацій та ветеранської спільноти.

"«Локо Сіті» – це спортивний клуб зі сторічною історією, який виховав низку відомих спортсменів. Це клуб, де тренуються залізничники та близько 700 дітей. Навіть у день атаки наші спортсмени провели планове тренування, і в той же день було ухвалено рішення про якнайшвидше відновлення спорткомплексу”, — ділиться Сабіна Абляєва, директорка з інформаційної політики та стратегічних комунікацій Укрзалізниці.

Для багатьох дітей “Локомотив” — це не перший втрачений клуб, зазначив під час своєї промови директор комплексу Олександр Єгоров. Адже серед тих, хто тренується там, є багато ВПО з Луганської та Донецької областей.

Під час події неодноразово було зазначено, що важливо зберегти історію “Локомотива”: від будівель до традицій спортивної спільноти. Також необхідно створити локацію, де будуть представлені всі відзнаки та нагороди комплексу.

Багатьох учасників та учасниць турбували питання безпеки: проєктування укриття, встановлення камер спостереження та посилення рівня охорони дитячих просторів. Чимало говорили й про те, що вся інфраструктура спорткомплексу має бути безбарʼєрною, аби люди з інвалідністю могли тренуватися на “Локомотиві” та відвідувати змагання як глядачі.

Думки учасників та учасниць партисипації доповнюють технічне завдання від замовника, наголосила CEO Big City Lab Вікторія Тітова.

“Для того, щоб простір полюбився людям, був потрібним та популярним, необхідно почути його майбутніх користувачів та користувачок. Що для них важливо? Чого їм бракує? Які потреби вони хочуть закривати у новій локації? Отримавши відповіді на ці питання, ми можемо створити справжній лавмарк у спортивній інфраструктурі Києва”, — пояснює Вікторія Тітова.

А ті, хто не зміг долучитися до партисипативної зустрічі, можуть долучитися до онлайн-опитування за посиланням і вказати, що для них важливо в оновленому “Локо Сіті”.

Концепція відновлення багатофункціонального центру розвитку залізничників “Локо Сіті” розроблена на замовлення акціонерного товариства “Українська залізниця” за підтримки Фонду Говарда Баффетта й реалізується урбан-бюро Big City Lab в партнерстві з PUPA.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

З річницею Революції гідності - будьмо гідними нашої Гідності та Свободи

Прочитайте повну статтю

«Сервісні центри МВС надають послуги в укриттях», – Микола Рудик в етері «Суспільного»

Прочитайте повну статтю

Відкрито прийом фото на конкурс для здобуття премії у сфері фотомистецтва ім. Миколи Анацького

Прочитайте повну статтю

У Хелмі відбулася зустріч очільників прикордонних відомств України та Польщі

Прочитайте повну статтю

В Одесі попрощалися з поліцейськими, які загинули внаслідок російського обстрілу

Прочитайте повну статтю

Запали свічку пам’яті: Україна вшановує жертв Голодомору

Прочитайте повну статтю

Вирощування гігантської прісноводної креветки: практичний посібник для аквабізнесу

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про залучення інвестицій у рибну галузь

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь