У п’ятницю, 12 листопада в.о. Голови Державної митної служби України Вячеслав Демченко взяв участь у міжурядовій зустрічі


Листопад 12
17:01 2021

У п’ятницю, 12 листопада в.о. Голови Державної митної служби України Вячеслав Демченко взяв участь у міжурядовій зустрічі, що відбулася між Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та Прем’єр-міністром Словацької Республіки Едуардом Хегером на українсько-словацькому кордоні у пункті пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке». 

Тут начальник митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці Михайло Дуран розповів високопосадовцям про хід реконструкції наявних та будівництво нових об’єктів інфраструктури на пасажирському напрямку зазначеного пункту пропуску та влаштування стику доріг.

Відтак, присутнім наочно продемонстрували презентацію двох переходів, як з боку України, так і Словаччини. Розповіли, що на митному посту «Ужгород» незабаром завершуються всі роботи з реконструкції пасажирської ділянки, будівництва складу митного органу, відновлення навісів вантажного терміналу та встановлення скануючої системи для легкових автомобілів. 

У перспективі буде відкрито 8 ліній для оформлення пасажирських транспортних засобів, 2 лінії для автобусів і 2 лінії для пасажирського сполучення пішоходів. Наразі це єдиний пункт пропуску зі Словаччиною, який проводить оформлення всіх транспортних засобів і пасажирів.

Як підкреслив Глава уряду України, наразі залишається питання укладення необхідних угод зі Словаччиною, що дозволить запровадження пішохідного й велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке». «Відповідний протокол перебуває на розгляді Словацької сторони. Розраховуємо на конструктивне обговорення цих питань під час наших двосторонніх зустрічей», — зауважив Денис Шмигаль.

Очільник українського Уряду також підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку співробітництва зі Словаччиною в митній сфері. За його словами, одним із актуальних напрямів такої співпраці наразі є обмін інформацією між митними органами обох країн та реалізація пілотного проекту обміну попередньою інформацією.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ефективна співпраця державних органів дає результат у боротьбі з браконьєрством

Прочитайте повну статтю

Пропонуються зміни щодо організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків

Прочитайте повну статтю

Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у січні 2024 року

Прочитайте повну статтю

Ухилянти та знищений ворожий комплекс: ситуація на кордоні за добу

Прочитайте повну статтю

«Поїхав на війну з колегами, а повернувся з побратимами», – історія поліцейського про виконані...

Прочитайте повну статтю

Український інститут національної памʼяті відзвітував про роботу у 2023 році

Прочитайте повну статтю

Ми боремося не тільки за гроші для України, а й за прецедент, - Кіра Рудик про конфіскацію акти...

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг відбувся круглий стіл на тему: «Ро...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь