У Східному оперативно-територіальному об’єднанні підбили підсумки діяльності за 2021 рік


Грудень 09
17:18 2021

Попереднє

Наступне

«Частина дійсно прогресує і робить внесок для того, щоб забезпечити виконання поставлених бойових завдань з конвоювання, екстрадиції і охорони підсудних, а також служби з охорони громадського порядку. Щоденно командування полку вирішує чисельні задачі з метою належної організації служби на взводних опорних пунктах і несення служби в районі відповідальності ОТУ «Північ». Значні зміни відбулися у застосуванні батальйону спеціального призначення «Донбас», який постійно залучається до виконання специфічних завдань», – зазначив генерал-майор Олег Сахон.

На підведення підсумків були залучені командири підпорядкованих військових частин, заступники начальника управління, а також начальники відділів і служб Східного територіального управління.

Звертаючись до присутніх, начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон окреслив основні досягнення і здобутки військових частин, а також звернув увагу на стан військової дисципліни і правопорядку.

«Задачі, які стояли перед частинами щодо підтримання бойової готовності і мобілізаційної готовності частин, робота з оперативними резервами, вдосконалення навчально-матеріальної бази й покращення стану рівня навченості особового складу, як елементу бойової готовності частин були виконанні. Особовий склад якісно підготовлений, завдяки чому виконання завдань бойової служби з конвоювання відбувалося без порушень, втрат і втеч спецконтингенту. Служба з охорони громадського порядку та якість виконання поставлених завдань військовими частинами, які безпосередньо залучалися до масових заходів, оцінюється Головними управліннями Національної поліції Харківської, Донецької та Сумської областей, як належна і на високому рівні», – зазначив генерал-майор Олег Сахон.

Окремо начальник управління звернув увагу на заходи, які здійснювались в умовах протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, він наголосив на важливості збереження життя і здоров’я особового складу, а також проведенні вакцинації.

Під час підведення підсумків командири військових частин доповіли про виконання службово-бойових завдань протягом року.

Крім того зупинились на проблемних питаннях, з якими стикались підрозділи в процесі повсякденної діяльності.

На завершення було визначено пріоритетні завдання за напрямками діяльності на 2022 рік. За досягнення у службово-бойовій діяльності, а також організацію служби військ начальник управління вручив присутнім перехідні кубки, грамоти та подяки.

Анастасія Павленко

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Скільки коштує перереєстрація автомобіля у 2026 році: роз’яснення МВС

Прочитайте повну статтю

Три роки тому ми запустили Єдиний реєстр зброї, - Глава МВС Ігор Клименко

Прочитайте повну статтю

Kyiv City Express повертає повне кільце

Прочитайте повну статтю

Понад мільйон пасажирів Укрзалізниця перевезла за 2 тижні

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша – про судову реформу та євроінтеграцію України у відеоінтерв...

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради п...

Прочитайте повну статтю

Доступні послуги та увага до потреб кожного ветерана: робоча зустріч на Хмельниччині!

Прочитайте повну статтю

На Полтавщині звільнені з полону військовослужбовці оформлюють нові паспорти

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь