Українські IT-компанії презентували свої продукти та сервіси на найбільшій tech-події Японії


Жовтень 20
18:30 2023

Українські компанії презентували свої технологічні рішення, ідеї та концепції в Fintech, Helthcare, Smart Home Security, AI, Digital Transformation та ін. 

Українську делегацію очолив Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема. Також зі сторони Уряду інтереси держави на заході представляли: Посол України в Японії Сергій Корсунський, директор державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов, його заступник з розвитку експорту Андрій Литвин та начальник Головного управління забезпечення функціонування правового режиму Дія.Сіty директорату розвитку ІТ-індустрії Міністерства цифрової трансформації України Олексій Добронравов.

Українська делегація завітала з візитом до японської організації зовнішньої торгівлі Japan External Trade Organization (JETRO)

До складу учасників Національного стенда України на CEATEC 2023 увійшли 11 компаній: 

Також один з учасників української експозиції — компанія Cardiomo — отримав нагороду Semi Grand Prix у категорії Global category за технологічне рішення на основі штучного інтелекту для довготривалого дистанційного моніторингу серця під назвою Cardiomo.

Cardiomo підключається до смартфона через Bluetooth та має функцію, яка дає змогу пацієнтам ділитися результатами про свій стан здоров’я з лікарями й членами родини. 

«CEATEC 2023 відкрив нові горизонти для розвитку й співпраці між Японією та Україною. Ми горді мати можливість представити наші інноваційні рішення світу на одній з найбільших технологічних подій Азії. Дякуємо Міністерству внутрішніх справ та комунікацій Японії за запрошення презентувати Україну на події такого масштабу», — зазначив Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема.

Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема та Міністр цифрової трансформації Коно Таро

Впродовж 4 днів виставки українська експозиція неодноразово привертала увагу відвідувачів, експонентів та ЗМІ, а також представників уряду Японії. Зокрема, Національний стенд відвідали Міністр внутрішніх справ та комунікацій Судзукі Джунджі та Міністр цифрової трансформації Коно Таро. 

«До війни національний ІТ-ринок генерував понад 4% ВВП держави. Сьогодні Україна — одна з найпрогресивніших цифрових держав у світі, а її IТ-сектор — один із найбільших експортерів ІТ-послуг у Європі. ІТ — єдина галузь, яка навіть під час повномасштабної війни стабільно продовжує зростати. Для нас важливо ділитися досвідом з партнерами, а також надихатися їхніми цифровими рішеннями. Одна з цілей Мінцифри — зробити так, щоб ІТ-індустрія досягла 10% ВВП до 2030 року. Українська експозиція на CEATEC 2023 — доказ того, що така ціль є цілком реалістичною», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. 

Для більшості компаній-учасників від України участь у CEATEC стала дебютним ознайомленням з технологічним ринком Японії. Для компаній Global Logic, Eleks та Computools захід не став майданчиком для першої взаємодії з японським бізнесом, проте послугував додатковою можливістю розширити базу партнерств.

Завдяки участі в CEATEC 2023 українські експоненти отримали безпрецедентну можливість безоплатно презентувати свої товари та послуги на ринку Японії, зрозуміти потреби японського бізнесу в технологічних рішеннях, оцінити власну конкурентоспроможність, ознайомитися з трендами IT-сектору, перейняти досвід та запозичити підходи й практики бізнес-процесів. 

«У 2022 році, попри повномасштабне вторгнення, ІТ-індустрія принесла українській економіці 7,3 млрд доларів експортної виручки й навіть більше — встигла зрости майже на 6%, порівняно з попереднім довоєнним роком. ІТ стала другою за величиною експортною галуззю в Україні. Ми, як державна установа, пишаємося результатами сектору та продовжуватимемо всебічно підтримувати просування українського IT на зовнішніх ринках», — зазначив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

Також один з учасників української експозиції — компанія Cardiomo — отримав нагороду Semi Grand Prix у категорії Global category за технологічне рішення на основі штучного інтелекту для довготривалого дистанційного моніторингу серця під назвою Cardiomo.  

Пристрій складається з переносного патча й хмарної аналітичної платформи та допомагає виявити нерегулярне серцебиття на ранній стадії без участі медичних працівників. Cardiomo підключається до смартфона через Bluetooth та має функцію, яка дає змогу пацієнтам ділитися результатами про свій стан здоров’я з лікарями та членами родини. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Наталія Ткаченко: В умовах війни запит на проведення експертиз з боку правоохоронних органів пі...

Прочитайте повну статтю

22 листопада у Парижі відбулась зустріч АРМА з представниками Міністерства юстиції та Служби ма...

Прочитайте повну статтю

Руслан Стефанчук: «Канада — приклад лідерства у підтримці України»

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з делегацією Конгресу США на чолі з се...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України під час свого візиту до Канади зустрівся Президенткою Конгресу ук...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з Міністром закордонних справ Канади М...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук у межах роботи Міжнародного безпекового форуму в...

Прочитайте повну статтю

Виступ Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука на 16-му Галіфакському міжнародному без...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь