Сенсація

Укртелерадіопресінститут проводить для журналістів і журналісток регіональних ЗМІ тренінг з питань гендерної рівності


Листопад 11
22:02 2021

За сприяння Держкомтелерадіо у Києві розпочав роботу триденний тренінг для журналістів і журналісток регіональних ЗМІ дев’яти областей України «Порядок денний «Жінки, мир, безпека», «Молодь, мир, безпека», людська безпека в контексті України».

Його організували і проводять громадськаорганізація Центр «Розвиток демократії» та Укртелерадіопресінститут,за участі Глобальної мережі жінок-миробудівниць і запідтримки Австрійської агенції розвитку. Метою заходу є підвищення рівняобізнаності працівників медіа зі змістом відповідних Резолюцій Ради БезпекиООН, а також станом їх виконання в Україні, досвідом реалізації цих міжнароднихправових документів у різних країнах світу.

Модератор заходу – національна експертка з гендерних питань Марія Дмитрієва  (Укртелерадіопресінститут,ГО «Центр Розвиток демократії ).

Учасників і учасниць тренінгупривітали виконавча директорка Глобальної мережі жінок-миробудівницьАгнешка Фал ДутраСантос, голова ради Всеукраїнськоїгромадської організації «Центр «Розвиток демократії», радниця Держкомтелерадіо ЕллаЛамах, директор Укртелерадіопресінституту Ярослав Літинський. Відбувся й обмін думками щодо цілей таочікувань від тренінгу.

Екпертка з жіночої політичної участі ІринаТишко виступила з презентацією дослідження про політичне представництво жінок вУкраїні в контексті окресленої для обговорення теми гендерної рівності в нашомусуспільстві. Міжнародній правовій базі з питань гендерної рівності тарозширення прав і можливостей жінок, зокрема, реалізації Резолюцій РБ ООН«Жінки,мир,безпека», «Молодь, мир, безпека» та CEDAW присвятила свою презентацію тренерка Глобальної мережі жінок-миробудівницьАгнешка Фал Дутра Сантос.

Під час роботи в групах учасникиі учасниці тренінгу опрацювали тематику впливів конфліктів і пандемії COVID-19 нажінок та молодь, внутрішньо переміщених осіб, визначили чинники загроз інебезпеки, а також ефективної діяльності ЗМІ в інтересах вразливих категорійнаселення.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь