Управлінням Служби у Волинській області проведено ряд вебінарів щодо організації освітнього процесу та психологічного супроводу дітей в умовах війни
![](https://sqe.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/seriya-onlayn-vebinariv-kaver-Volin-420x240.jpg)
Крім того, педагогічні працівники шкіл області, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів дізналися про принципи організації дистанційної роботи та етапи психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами у воєнний період, а також застосування методів арт-терапії з метою психосоціального відновлення особистості, методики роботи з дітьми, які мають соціоадаптаційні труднощі.
Заходи організовано у співпраці з педагогинею і практичною психологинею Оксаною СЛОВІК, співавторкою збірника психопедагогічних рекомендацій для роботи з дітьми 6–11 років, розробленого в межах міжнародного волонтерського мініпроєкту «Урок для дітей України» (під час і після війни) міжнародного проєкту «ОDNOWA / ОНОВЛЕННЯ» від громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури», ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Волинського інституту післядипломної освіти в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Додатково:
Крім того, педагогічні працівники шкіл області, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів дізналися про принципи організації дистанційної роботи та етапи психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами у воєнний період, а також застосування методів арт-терапії з метою психосоціального відновлення особистості, методики роботи з дітьми, які мають соціоадаптаційні труднощі.
Заходи організовано у співпраці з педагогинею і практичною психологинею Оксаною СЛОВІК, співавторкою збірника психопедагогічних рекомендацій для роботи з дітьми 6–11 років, розробленого в межах міжнародного волонтерського мініпроєкту «Урок для дітей України» (під час і після війни) міжнародного проєкту «ОDNOWA / ОНОВЛЕННЯ» від громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури», ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Волинського інституту післядипломної освіти в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Додатково: