USAID та ЮНІСЕФ надали Україні холодове обладнання ультра низьких температур для зберігання вакцин проти COVID-19


Грудень 24
17:15 2021

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) доставив в Україну 14 морозильних камер для зберігання вакцин Pfizer за ультра низьких температур.

Морозильні камери можуть одночасного зберігати близько 3 млн доз вакцин за ультранизьких температур до -86°C. 

10 морозильних камер встановлять на національному  складі ДП "УкрМедПостач" Міністерства охорони здоров'я України у Києві. Чотири вирушать до Харкова, Дніпра, Львова та Одеси і забезпечуватимуть збереження вакцин для цих і сусідніх областей.

«Наша ціль – максимальний захист українців від коронавірусної хвороби. Вакцинація залишається і надалі найдієвішим способом захисту від тяжкого перебігу COVID-19. Ми робимо все можливе, щоб вакцини були у вільному доступі для кожного, хто бажає щепитися. Надходження морозильних камер для зберігання вакцин посилить нашу спроможність протистояти пандемії» - зауважив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Те, що сьогодні в Україну прибула нова партія американської державної допомоги у протидії COVID-19, показує ще один шлях подальшої підтримки України з боку США у загальносвітовій боротьбі з пандемією – у співпраці з МОЗ, ЮНІСЕФ і ВООЗ.  Ці 14 нових морозильних камер ультранизької температури підвищать здатність української сторони безпечно зберігати вакцини, які рятують людські життя, та є продовженням нашої допомоги, що надається через ЮНІСЕФ та має на меті забезпечити холодильним обладнанням понад 3100 пунктів вакцинації», - зауважив директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп.

«ЮНІСЕФ продовжує підтримувати Україну в оновленні холодового ланцюга, щоб збільшити спроможність щодо зберігання вакцин від COVID-19. Ми вдячні USAID, які роблять цей дуже важливий прогрес можливим. Допомога з морозильниками ультранизьких температур тим більше актуальна, що Україна очікує великі поставки мРНК вакцин наприкінці 2021-протягом 2022 року. Зберігання вакцин за необхідних температурних умов гарантує, що вони не втратять своєї ефективності і забезпечать людям в Україні найкращий захист від COVID-19. Вкотре хочу поквапити всіх, хто ще вакцинувався - зробіть це якнайшвидше», - сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

У вересні 2021 року ЮНІСЕФ також доставив в Україну 3 морозильні камери ультра низьких температур у рамках допомоги від COVAX.

У жовтні ЮНІСЕФ почав доставляти обладнання пасивного охолодження та температурні реєстратори для безпечного та ефективного зберігання вакцин під час транспортування на рівні первинної медичної допомоги і при їх використанні мобільними бригадами під час вакцинальних сесій. Перша партія пасивного холодового обладнання закуплена за фінансової підтримки USAID у розмірі 2,8 мільйона доларів.

На сьогодні USAID вже виділив близько 10 мільйонів доларів на підтримку вакцинації в Україні та передав майже 2,2 мільйона вакцин від COVID-19 Україні безпосередньо в рамках COVAX. Кошти, виділені USAID, також спрямовані на підтримку комунікації вакцинації від COVID, залучення громад задля збільшення прихильності до вакцинації, та надання технічної допомоги і навчання відповідного персоналу щодо коректного консультування щодо вакцинації, логістики та  зберігання вакцин. 

Загалом з початку COVID-19 в Україні, USAID надав допомогу у відповіді на пандемію на загальну суму понад 50 мільйонів доларів США.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Окупанти атакували Київщину безпілотниками — троє людей загинуло

Прочитайте повну статтю

«Білі янголи» допомогли возз’єднатись сестрам, які не бачились 16 років

Прочитайте повну статтю

Нові умови та зміну світу ми, українці, маємо використати як можливість досягти цілей — це спра...

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 6 від 23 січня 202...

Прочитайте повну статтю

АРМА спрямувало понад 423 мільйони гривень до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Прочитайте повну статтю

Керівництво Верховної Ради України, народні депутати України, керівництво та працівники Апарату...

Прочитайте повну статтю

Цифровізація геологічної інформації – серед пріоритетів роботи Держгеонадр

Прочитайте повну статтю

Відбувся другий раунд консультацій з Європейською Комісією щодо підготовки Дорожньої карти з ве...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь