В EducationUaBot авторизовано близько 25 тис. користувачів


Травень 06
20:27 2022

Від 17 квітня 2022 року команда Міністерства освіти і науки України за підтримки Швейцарії та в партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE запустила освітній чат-бот EducationUaBot, який також доступний у Viber. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Станом на 6 травня бот використовують понад 25 тис. осіб, з яких близько 10 тис. шукали інформацію про освіту за кордоном, а 8862 – в Україні.

Бот містить інформацію щодо освітніх послуг, які надають 30 країн. Найпопулярніші серед користувачів:

Найбільш популярні області України:

5729 користувачів шукали інформацію для здобувачів освіти, 1654 – для педагогів. Серед здобувачів освіти шукали інформацію щодо:

Через бот користувачі поставили близько тисячі додаткових запитань, які опрацьовують експерти МОН. Інформація на платформі постійно оновлюється.

Крім інформації про пошук садочка, школи або коледжу, у боті можна детальніше дізнатися про онлайн-навчання, відновити документи про освіту, а також працювати під час війни.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет обговорив з керівництвом Save the Children першочергові заходи для забезпечення освітнього процесу.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь