Сенсація

В Офісі Президента України відбулась зустріч з головою ДПСУ та начальником прикордонного загону ДПСУ «Сталевий кордон»


Лютий 11
12:28 2024

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з головою Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнекою і начальником 15-го мобільного прикордонного загону ДПСУ «Сталевий кордон» полковником Валерієм Падителем.

На зустрічі були обговорені питання щодо подальшого технічного оснащення бригади задля її посилення та підвищення ефективності виконання завдань. А також Андрій Єрмак привітав Сергія Дейнеку та Валерія Падителя з нещодавньою річницею створення бригади Гвардії наступу «Сталевий кордон».

«Прикордонники за майже 10 років війни продемонстрували, що є взірцем хоробрості та стійкості. Саме бійці Державної прикордонної служби одними з перших приймали бій під час повномасштабного вторгнення, героїчно утримуючи суттєво переважні сили противника. Для Президента та нашої команди є дуже важливим, щоб кожна військова бригада мала максимальне забезпечення для ефективного виконання поставлених завдань, зокрема й бригада прикордонників. Тож сьогодні я хочу більш предметно розглянути потреби бійців бригади «Сталевий кордон», якою я опікуюсь, щоб якомога швидше перейти до їх забезпечення», – зауважив керівник Офісу Глави держави.

Сергій Дейнеко назвав бригаду «Сталевий кордон» однією з найуспішніших, адже за дев’ять місяців від початку виконання бойових завдань її підрозділами не втрачено жодної позиції, бійці злагоджено працюють, мають високий бойовий дух і мотивовані захищати країну та боротися з окупантами.

«Все це завдяки тому, що є система роботи з людьми і повага у ставленні до них. Ми бачимо кожного солдата, сержанта, офіцера», – зазначив очільник ДПСУ.

Командир «Сталевого кордону» Валерій Падитель поінформував Андрія Єрмака про те, що бійці бригади нині виконують завдання з оборони як державного кордону, так і лінії зіткнення.  Окремо Сергій Дейнеко та Валерій Падитель подякували Андрію Єрмаку та всім залученим з боку держави учасникам за сприяння в поверненні з полону воїнів-прикордонників, зокрема капітана 1-го рангу, командира Маріупольського загону Морської охорони Держприкордонслужби Петра Мельника. 

Воїни цього підрозділу разом із прикордонниками Донецького загону, яким на той момент командував Валерій Падитель, та іншими українськими захисниками боронили Маріуполь. Під час попереднього обміну з російського полону було звільнено 26 бійців ДПСУ.

За матеріалами Офісу Президента України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь