В Україні введено воєнний стан – всі заклади здійснюють навчання у дистанційній формі


Лютий 24
09:21 2022

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. До учасників освітнього процесу звернувся Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

«Прошу зберігати спокій та розсудливість. Всі заклади освіти здійснюють навчання у дистанційній формі. По можливості залишайтеся вдома», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр закликав орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та слідувати рекомендаціям.

Також Сергій Шкарлет підкреслив, що ситуація контрольована, а Кабінет Міністрів працює у штатному режимі.

«Ми – сильні! Ми – Україна!», – закликав Міністр.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Офіцер-рятувальник громади: 1 рік роботи

Прочитайте повну статтю

Представники МВС та ОБСЄ узгодили подальшу співпрацю

Прочитайте повну статтю

Курсант ОДУВС Нікіта Куц - чемпіон світу з муай-тай на IFMA Senior World Championships 2026

Прочитайте повну статтю

У Пужниках завершилися пошукові роботи

Прочитайте повну статтю

 «Уроки пам'яті – 2026»: на Закарпатті пройшла Літня школа для вчителів з Харківщини та Чернігі...

Прочитайте повну статтю

Вища рада правосуддя щиро вітає суддівський корпус, юридичну спільноту та всіх громадян України...

Прочитайте повну статтю

Знання, що рятують життя: міграційники Миколаївщини розпочали навчання з домедичної допомоги

Прочитайте повну статтю

Коли внутрішня стійкість має значення: у ДМС Сумщини відбувся тренінг із психологічної самодопо...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь