Відмова від викопного вугілля, скорочення викидів метану - Інтерв’ю Ірини Ставчук телеканалу «Дом»
Відмова від викопного вугілля, скорочення викидів метану… На полях Кліматичного саміту ООН у Глазго у ці дні точаться дискусії та перемовини між країнами, аби забезпечити таку політику держав світу, щоб глобальне потепління не відбулось вище 1,5 - 2 градуси Цельсія.
На кліматичному саміті COP26 у Глазго Україна разом з іншими 40 країнами пообіцяла відмовитися від вугілля у сфері електроенергії. Адже його використання є однією з найбільших причин викидів парникових газів у атмосферу.
У інтерв’ю програмі «Украина на самом деле» телеканалу «Дом» заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань європейської інтеграції Ірини Ставчук зазначила, що більшість електростанцій, які працюють на вугіллі, вже старі. І протягом наступних 15 років їх доведеться переводити на інший вид палива для вироблення електроенергії. Україна поступово переходитиме на відновлювані джерела енергії.
Які ще цілі та завдання для нашої країни з Кліматичного саміту ООН у Глазго привезе з собою українська делегація?
Що означає для України приєднання до ініціатив Glоbаl Меthаnе Рledge, Net Zero WorldДекларації про користування лісами та землею та інші?
Про все це дивіться у інтерв’ю Ірини Ставчук телеканалу «Дом»