Віталій Безгін: Місцеве самоврядування та мережа військових адміністрацій цілком успішно проходять випробування великою війною


Травень 16
12:10 2024

Сьогодні і місцеве самоврядування в Україні, і мережа військових адміністрацій в умовах великої війни цілком успішно справляються зі своїми функціями. Діяльність останніх особливо актуальна в нинішніх умовах, адже потрібно виконувати широкий спектр завдань.

Про це заявив народний депутат, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін.

«В умовах війни особливо актуальним є питання функціонування військових адміністрацій, які виконують широкий спектр завдань. Це і сприяння Збройним силам, і зведення фортифікаційних споруд, і координація евакуації та розбір завалів після ударів по житлових масивах. При цьому нікуди не діваються господарські питання, а ще й паралельно додаються кейси євроінтеграції та пошуку партнерів для відновлення. Я вважаю, що загалом і місцеве самоврядування в Україні, і мережа військових адміністрацій цілком успішно проходять випробування великою війною», - зазначив політик.

Він додав, що основне завдання парламенту в цьому напрямку полягає в мінімізації кількості перепон, які заважають військовим адміністраціям працювати ефективно. Водночас очільник такого державного органу передовсім повинен бути проактивним менеджером.

«Очільник військової адміністрації у будь-якому випадку повинен бути проактивним менеджером, при цьому не має значення, яка саме це територія України. Коли йдеться про зону бойових дій або близьку до неї територію, то там необхідні безпекові та військові навички. У нас є військовослужбовці, які очолили адміністрації населених пунктів на півдні країни. Однак питання менеджменту є першочерговим, і не обов’язково бути якимось галузевим фахівцем, щоб налагодити робочі процеси», - переконаний народний депутат.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь