ВРП погодила перерозподіл видатків між судами, ДСА України та її територіальними управліннями


Березень 30
12:19 2023

Відповідно до пункту 18 частини першої статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Рада в установленому порядку погоджує перерозподіл бюджетних видатків між судами, крім Верховного Суду.

Вища рада правосуддя погодила перерозподіл бюджетних видатків між судами, Державною судовою адміністрацією України та її територіальними управліннями.

Пропозиції щодо перерозподілу видатків надані Державною судовою адміністрацією на погодження Вищій раді правосуддя з метою забезпечення судів річними плановими видатками на суддівську винагороду та нарахування на оплату праці у визначеному законодавством розмірі фактично працюючим суддям.

На обґрунтування відповідних пропозицій ДСА України зазначило, що, за узагальненою інформацією, наданою судами та територіальними управліннями ДСА України, виявлено дефіцит / профіцит бюджетних асигнувань для виплати суддівської винагороди у 2023 році. В окремих судах така ситуація виникла у зв’язку з кадровими змінами, пов’язаними з тимчасовим переведенням (відрядженням) суддів із судів, розташованих на територіях, на яких ведуться бойові дії, та територіальну підсудність яких було тимчасово змінено, продовженням строку відрядження суддів, звільненням суддів тощо.

ДСА України зазначила, що після приведення у відповідність видатків судів до їхньої потреби з урахуванням дефіциту / профіциту річного фонду бюджетних асигнувань на виплату суддівської винагороди за КЕКВ 2113 «Суддівська винагорода» та 2120 «Нарахування на оплату праці» утворилась економія бюджетних асигнувань у сумі 112 087,5 тис. грн та 17 805,9 тис. грн, відповідно, яку запропоновано акумулювати за напрямком видатків «Організаційне забезпечення діяльності органів судової влади» для суддів, які звільняються з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Отже, Вища рада правосуддя прийняла відповідне рішення з метою рівномірного перерозподілу видатків фонду суддівських винагород між судами та територіальними управліннями ДСА України (щодо місцевих загальних судів) та забезпечення виплати суддям, які фактично працюють, суддівської винагороди в порядку й розмірах, що визначені Законом України «Про судоустрій і статус суддів».

Вища рада правосуддя

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Державна архівна служба України презентує унікальний документ Національного архівного фонду: Гр...

Прочитайте повну статтю

У Замлинні на Волині відбулися майстерні польсько-українського примирення

Прочитайте повну статтю

День рибалки 2024: рибогосподарники отримали вітання з нагоди професійного свята

Прочитайте повну статтю

Підсумки тижня: команда ФДМУ провела успішних аукціонів на 33,21 млн гривень

Прочитайте повну статтю

Велика приватизація: Уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю «Україна» та «Об`єдна...

Прочитайте повну статтю

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь