Харківщина: фахівці Держпродспоживслужби долучиличь до чергового засідання ТЕБ та НС


Червень 11
18:08 2024

Фахівці Харківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області 07.06.2024  взяли участь у черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Безлюдівської селищної ради, під час якого розглянуті наступні питання:

За підсумками засідання комісії прийнято рішення не відкривати місця масового відпочинку на водних об’єктах на території Безлюдівської селищної ради влітку 2024 року через наявність загрози життю та здоров’ю населення під час воєнного стану. Контроль за виконанням зазначеного заходу покладено на органи національної поліції. У можливих місцях для відпочинку на воді будуть розміщені інформаційні таблички щодо заборони та небезпеки купання.

З метою недопущення виникнення епідемічних ускладнень з вірусного гепатиту A органу місцевого самоврядування запропоновано подовжувати регулярне проведення відомчого лабораторного контролю якості питної води з централізованих джерел водопостачання, проведення роз’яснювальної роботи серед населення стосовно необхідності вживання якісної води питної, забезпечити проведення лабораторного контролю питної води з джерел нецентралізованого водопостачання, забезпечити підприємство реагентами, знезаражуючими засобами й реактивами для очищення та знезараження питної води, провести паспортизацію колодязів та інше.

Крім того, розглянуто підсумки роботи робочої групи з обстеження хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів, розташованих на території Безлюдівської територіальної громади, до складу якої були включені фахівці Харківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області. За результатами роботи відповідної комісії керівникам зазначених об’єктів направлені листи щодо зберігання, реалізації нафтопродуктів.

У засіданні комісії взяли участь начальник Харківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Віктор Солонський, заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Неля Рапота.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розпочато бета-тестування нового функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Важливий крок для розвитку рибної галузі: Верховна Рада підтримала законопроект про залучення і...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України підтримала законодавчі ініціативи щодо забезпечення простежуваності водни...

Прочитайте повну статтю

Заступник Глави МВС Василь Тетеря провів координаційну нараду на Херсонщині

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп'ятий: "Формування державної політики у сфері безпеки дорожнього руху - незмінний пр...

Прочитайте повну статтю

Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання сис...

Прочитайте повну статтю

У Львові правоохоронці викрили двох братів, які створювали для продажу фішингові сайти

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження 35 млн гривень до держбюджету від управління арештованими заправка...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь