Херсонські аудитори протягом січня – жовтня 2021 року забезпечили відшкодування втрат майже на 49,8 млн грн


Листопад 11
12:59 2021

За січень – жовтень 2021 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 49,8 млн грн.

За результатами проведених заходів керівниками місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийнято 29 управлінських рішень.

Матеріали 30 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами контрольних заходів розпочато 11 досудових розслідувань і вручено 2 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 4 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції (у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень), а також попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на 9 об’єктах на загальну суму 16,5 млн грн.

Органами держфінконтролю ініційовано пред’явлення 4 позовів.

Окрім того, за недотримання законодавства 11 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 83 – до адміністративної. Ще 2 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності.

Досягнуто економічного ефекту на загальну суму 78,6 млн грн.

Пресслужба Управління  Південного офісу

Держаудитслужби в Херсонській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь