Хмельницькі патрульні врятували пенсіонера з будинку, де сталася пожежа
Патрульні на руках винесли чоловіка із задимленої квартири, а також допомогли рятувальникам в евакуації інших мешканців багатоповерхівки.
Учора, 10 травня, близько 14-ї години патрульні Дмитро Войтов, Олексій Балій та Карина Загородня отримали виклик про пожежу на вулиці Пілотській у Хмельницькому.
Прибувши на місце виклику, інспектори виявили сильне задимлення квартири на першому поверсі. Не вагаючись, поліцейські кинулись на допомогу 67-річному господарю. Чоловік був малорухомим і самостійно вийти з будинку не міг, тож патрульним довелось виносити його на руках.
Спільно з рятувальниками патрульні евакуювали й мешканців інших квартир. Пожежу було успішно ліквідовано. Ніхто не постраждав.
Сектор комунікації за інформацією УПП в Хмельницькій області
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hm/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2022/05/11052202.jpg)