Сенсація

За минулий тиждень НАЗК направило до суду 6 адмінпротоколів


Січень 25
16:05 2022

Протягом 17 – 21 січня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду 6 адміністративних протоколів про порушення антикорупційного законодавства.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду чотири протоколи стосовно таких осіб:

Так, через несвоєчасне подання декларації було складено й направлено до суду один протокол щодо Руслана Савченка, колишнього слідчого відділення поліції №5 Синельниківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Також за ознаками несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані було складено й направлено до суду один протокол щодо Ірини Донець, колишнього директора юридичного департаменту Національної служби здоров’я України.

З переліком складених протоколів можна ознайомитися в розділі «Моніторинг діяльності НАЗК». 

Посилання скопійовано

Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Договір про сплату аліментів на дитину: як оформити та що врахувати

Прочитайте повну статтю

Понад мільйон українців подали заяви на отримання дозволів на зброю за три роки роботи Єдиного...

Прочитайте повну статтю

Дипломатам різних країн показали наслідки російського удару по Національному музею «Чорнобиль»

Прочитайте повну статтю

Україна та Швеція розширюють співпрацю у сфері міграції та притулку

Прочитайте повну статтю

На Рівненщині працюють над удосконаленням системи підтримки ветеранів

Прочитайте повну статтю

Доступні послуги для кожного

Прочитайте повну статтю

Представники Державної міграційної служби України взяли участь у Зустрічі Старших посадових осі...

Прочитайте повну статтю

Коли спільна робота допомагає вирішити складне питання

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь