Сенсація

За перше півріччя до Держенергонагляду надійшло понад 5 тисяч звернень


Липень 17
12:02 2024

Зважаючи на складну ситуацію в енергосистемі, до Держенергонагляду надходить значна кількість звернень громадян. Зокрема, з початку 2024 року в Державній інспекції енергетичного нагляду України зареєстровано 5 015 звернень від громадян та установ. З них близько 2 тисяч у червні.

Довідково: за першу декаду липня надійшло майже 1800 звернень.

Наголошуємо, реєстрація та опрацювання звернень здійснюється виключно в межах чинного законодавства за затвердженими каналами зв’язку, зокрема:

Варто зазначити, що у момент, коли відбувається прийом дзвінка представником Держенергонагляду від заявника, інші додзвонювачі залишаються в очікуванні та можуть чути серед іншого довгий гудок виклику, що не є свідченням того, що лінія не працює;

Держенергонагляд діє виключно в рамках чинного законодавства. Усі звернення, які надходять як на телефонну «гарячу лінію», так і на електронну пошту, шляхом заповнення форми чи листуванням на юридичну адресу, реєструються і розглядаються за однаковою процедурою, передбаченою чинним законодавством.

Про реєстрацію, стан розгляду звернення/скарги можна дізнатися у Відділі по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації Держенергонагляду у робочі дні з 8:00 до 17:00 за телефоном +38 (044) 204-79-53.

Також звернення приймаються через урядову «гарячу лінію» 1545.

За тематикою найбільше звернень стосувалися забезпечення надійного постачання електричної енергії, невідповідності вимогам нормативно-технічних документів параметрів, дотримання операторами систем розподілу (ОСР) порядку застосування заходів з обмеження та/або припинення постачання електричної енергії споживачам, технічного стану електричних мереж тощо.

Наразі у результаті розгляду звернень на вимогу відомства ОСР виконали роботи з покращення технічного стану електромереж, зокрема:

Також за підсумками розгляду окремих звернень споживачам надано відповідні роз’яснення.

Зазначимо, що внаслідок масованих ворожих обстрілів в українській енергосистемі є дефіцит потужностей. Для унормування ситуації діють графіки погодинних та аварійних відключень електроенергії. Відтак переважна більшість звернень стосувалася тривалого припинення електропостачання, а також черговості та послідовності обмеження електропостачання під час застосування графіків відключень електроенергії.

Нагадаємо, що за координації Міненерго в Україні тривають ремонтні роботи на всіх обʼєктах, які підлягають відновленню. Енергетики докладають максимальних зусиль для подолання наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру та відновлення електропостачання споживачам.

До відомства надходить дуже велика кількість звернень з усіх куточків України, на розгляд яких потрібен певний час.

Дякуємо за розуміння.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Яку винагороду можуть отримати військові за знищення або захоплення ворожої техніки

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Київський інститут НГУ готує лідерів, здатних діяти в умовах сучасної війни

Прочитайте повну статтю

Компетентність як елемент безпеки: чому експортний контроль має починатися з освіти?

Прочитайте повну статтю

Засідання Ради суддів України відбудеться 26 червня 2026 року

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення п’ятьох суддів до апеляційних судів

Прочитайте повну статтю

Оптимізація судового навантаження через транстериторіальну підсудність: презентовано пілотний п...

Прочитайте повну статтю

Відновили документи після втрати через обстріл: допомога ВПО триває

Прочитайте повну статтю

Заволоділи майном київської лікарні на 300 млн грн: ДБР підозрює в оборудці ексзаступника секре...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь