"Зачеперство — смертельна гра для підлітків, яка може призвести до трагічних наслідків", - Василь Богдан

В ексклюзивному відеоінтерв'ю ІА "Інтерфакс-Україна" керівник ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан розповів про основні виклики, з якими стикаються українські підлітки в умовах війни. Серед них — участь у діяльності на користь ворога та небезпечне захоплення «зачеперством». Окрім того, він детально пояснив наслідки злочинних дій серед молоді, смертельно небезпечні розваги, а також підкреслив важливість того, щоб батьки були підтримкою та справжніми друзями для своїх дітей у цей складний час.
Він зазначив, що зачепінг – це якраз один із таких способів самовираження.За словами головного дитячого поліцейського, діти необізнані про смертельну небезпеку високої напруги - тяжкі опіки можна отримати навіть перебуваючи поряд з дротами, не торкаючись їх.
В минулому році було зафіксовано 28 випадків «зачеперства», внаслідок яких 15 дітей отримали травми, а 3 дитини померли від отриманих опіків. Цього року вже зафіксовано 9 випадків травмування.
Керівник ювенальної превенції також пояснив, що підлітки не здатні чітко передбачати наслідки дій, тому діти в такому віці діють імпульсивно.
Говорячи про мотивацію підлітків займатися зачеперством, Василь Богдан сказав:
Керівник ювенальної превенції зазначив, ще одним з факторів зачепінгу є тиск однолітків.
Говорячи про те, як батьки можуть убезпечити своїх дітей від цієї небезпечної гри, Богдан зазначив:
Депаратмент комунікації МВС