Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики О.Мошенець: Продовження агресії з боку рф призведе до світової продовольчої кризи


Травень 03
14:30 2022

Не лише Україна, але й увесь світ потерпає від «руського міру». Зокрема, агресія рф призведе до глобальної продовольчої кризи, яка з кожним днем війни все чіткіше окреслюється та набирає загрозливих масштабів.

Особливо гостро це питання стоятиме для країн Близького Сходу та Північної Африки, які є основними покупцями пшениці та кукурудзи на світових ринках. Також це може позначитися й на Європі.

До початку війни Україна забезпечувала майже 10% від загального обсягу світових поставок зерна та входила у ТОП-5 експортерів світу соняшникової олії, шроту, ячменю, ріпаку, жита та сорго.

Однак, через активні бойові дії в південних, східних та північних регіонах України така ситуація стрімко змінюється. На окупованих територіях загарбники обстрілюють склади із зерном та добривами, а також у великих кількостях викрадають його та вивозять до окупованого Криму. Дозволяють фермерам сіяти виключно зерно та соняшник за умови, якщо їм (окупантам) безкоштовно віддадуть 70% (!) майбутнього врожаю.

Цілеспрямоване та систематичне руйнування російськими військами інфраструктурних об’єктів сільського господарства, мінування сільськогосподарських угідь, викрадення зерна, знищення запасів пального та техніки унеможливлюють функціонування аграрних підприємств Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей та неминуче можуть призвести до нестачі продовольства не лише в Україні..

Попередити черговий у світовій історії штучно організований голодомор можливо лише силовим методом. Україна мусить протистояти агресії кремля, який на початку 1930-х років вже влаштовував на нашій землі страшний Голодомор. Але ми боремося з цим Злом і розповідаємо правду для всього цивілізованого світу.

Вдячна лідерам та політкам всіх країн світу, які надають потрібну нам військову допомогу та, окремо США - за прийняття закону про ленд-ліз для України. Це виведе нас на якісно новий рівень у протистоянні агресору та допоможе врятувати життя тисяч людей від глобальних наслідки розв’язаної рф війни.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Як фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку (крім е-резидента) відмовитись від за...

Прочитайте повну статтю

Визначення походження дитини

Прочитайте повну статтю

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив бійців бригади «Хартія»

Прочитайте повну статтю

Оголошено конкурс психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей...

Прочитайте повну статтю

Під постійними обстрілами: рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» вивезли з прифронтового сел...

Прочитайте повну статтю

Двоє людей загинули: поліція документує наслідки чергових російських атак Херсонщини

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко розповів про чергові результати демілітаризації ворожої армії від бійців Націонал...

Прочитайте повну статтю

Кількість постраждалих внаслідок ворожого обстрілу Полтави збільшилась до 22 людей

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь