Заступник голови Одеського апеляційного суду в якості національного експерта взяв участь у тренінгу в рамках нідерландсько-українського проєкту «Судова влада і суспільство в Україні»


Березень 28
12:16 2023

21 – 23 березня 2023 року заступник голови Одеського апеляційного суду Андрій Дришлюк в якості національного експерта прийняв участь в навчальному тренінгу для українських суддів «Правила ефективного судочинства» в рамках нідерландсько-українського проєкту «Судова влада і суспільство в Україні».

У заході взяли участь іноземні експерти Естер де Рой, очільниця проєкту «Судова влада і суспільство», заступниця голови суду Амстердама з міжнародного співробітництва та верховенства права, Філіп Лангбрук, почесний професор юстиції та судового адміністрування, університет Утрехта, експерт проєкту Аннемік Хьюген, суддя у кримінальних справах, окружний суд Амстердама, експерт проєкту Херман ван дер Меєр, суддя у цивільних справах, апеляційний суд Амстердама, експерт проєкту Райн Одінк, суддя у кримінальних, адміністративних та сімейних справах, окружний суд Амстердама, директор проєкту «Судова влада і суспільство» Ханс ван дер Берг, ЦМПС, Флер ван Літ, менеджер проєкту «Судова влада і суспільство», ЦМПС, а також національний експерт проєкту суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді Наталія Блажівська.

Протягом трьох днів 25 українських суддів і представників апарату судів разом з нідерландськими суддями та експертами працювали над розробкою процесуальних правил в цивільному, кримінальному, адміністративному, господарському судочинстві, які будуть запроваджені в пілотних судах Києва та Вінниці в рамках відповідного міжнародного проєкту.

Під час тренінгу Андрій Дришлюк та Тетяна Шевиріна, які виступали координаторами проєкту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін», поділились досвідом з колегами щодо розробки Правил, що були виконані суддями пілотних судів, адвокатами та прокурорами міста Одеси та Одеської області.

Довідково: проєкт «Судова влада і суспільство в Україні» реалізується Центром міжнародного правового співробітництва (м. Гаага) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди в рамках програми MATRA. Метою нідерландсько-українського проєкту є зміцнення взаємин між судовою владою і суспільством та посилення верховенства права шляхом сприяння більш дієвому відправленню правосуддя й підвищення ефективності роботи судів.

Міжнародний проєкт «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін» реалізовувався протягом 2018-2022 рр. в пілотних судах м. Одеси та Одеської області за підтримки уряду Королівства Нідерландів в рамках програми MATRA.

Одеський апеляційний суд

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Основні версії, які розглядають на цю хвилину: особиста неприязнь, громадсько-політична діяльні...

Прочитайте повну статтю

Перші результати розслідування вбивства Ірини Фаріон мають бути готовими до ранку - Ігор Климен...

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський про замах на Ірину Фаріон: "Усі необхідні сили Нацполіції та СБУ задіяні,...

Прочитайте повну статтю

Ірина Фаріон, поранена сьогодні у Львові, від отриманих травм померла в лікарні

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: "Російський ракетний удар по Миколаєву. Станом на цей час відомо про пʼят...

Прочитайте повну статтю

Як подбати про безпеку під час відключень у літній період: прості правила

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Миколаїв. Ворог атакував середмістя, серед загиблих - дитина"

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство"

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь