Збитки довкіллю внаслідок російської агресії складають понад 2 трлн гривень


Жовтень 21
21:09 2023

Йдеться ще й про додаткові викиди СО2 через війну, розв’язану росією, постійні пожежі, ракетні атаки... Викиди вуглецю не знають меж, тож загрозу забруднення відчувають й інші країни.

«Вистріли гармат/гаубиць/ракетних систем, вибухи і знищення військової техніки, постійні пожежі від обстрілів та весь інший «військовий мотлох», який принесли на нашу землю росіяни, – все це в рази збільшило вуглецевий слід на території України. Але у викидів СО2 немає кордонів. Потрібно все це зафіксувати та запротоколювати і стягнути за шкоду з агресора», - переконана Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва, яка взяла участь у міжнародному форумі високого рівня «United for Justice. United for Nature».

Сьогодні кліматична політика нерозривно пов’язана з енергетичною. Це чітко закріплено у 4-му енергетичному пакеті ЄС «Сlean energy for all Europeans package». І об’єднує ці дві політики - енергоефективність та декарбонізація. На цьому наголосила Голова під час свого виступу.

«Ми віддані нашому вибору і прагнемо досягати енергоефективності, декарбонізації, енергобезпеки разом із цивілізованим світом, - наголосила Голова і нагадала: Створено Фонд декарбонізації – постійне джерело фінансування на енергоефективні та безвуглецеві заходи. У нашій роботі – підготовка багатокомпонентного інструменту енергоефективної трансформації для громад, населення і бізнесу. Вагомим завданням, яке ми ставимо перед собою, є розвиток продуктивної співпраці із громадами у питаннях енергоефективності!».

Деталі: https://www.facebook.com/anna.zamazeeva/posts/pfbid02d7TEiNm356AvmwZ1pS6YbopFvH63kewbdrH1esguwRtdS5nkWdRrwN7W73oHwNaVl

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь