Зміцнюємо кордон разом
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20220504_165958_1651672798.jpeg)
Травень 04
17:37
2022
2022-05-04
Допомога у вигляді будівельних матеріалів, що надана від місцевих підприємців та волонтерів за загальної організації Сарненської районної військової адміністрації, є вкрай важливою та забезпечить захист персоналу під час виконання бойових завдань.
Прикордонники дякують благодійникам за допомогу та плідну співпрацю!
Разом ми обов’язково переможемо! Все буде Україна!