Зміни до Конституції України в частині децентралізації найближчим часом оприлюднять для обговорення


Листопад 11
22:02 2021

Протягом найближчих двох тижнів текст проекту змін до Конституції України в частині децентралізації оприлюднять для обговорення.

Про це повідомив Народний депутат України, Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час 6-го Форуму «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

«Зараз завершуємо тривалі консультації з асоціаціями органів місцевого самоврядування. Всі чотири асоціації беруть участь в консультаціях. Наступний крок – при Комітеті з питань правової політики буде утворена робоча група, до якої ввійдуть і представники Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Робоча група має залучити також представників всіх парламентських фракцій, щоб все таки, в результаті, зміни були прийняті, для чого потрібно 300 голосів народних депутатів»,- сказав Олександр Корнієнко.

За його словами, після реєстрації законопроекту, парламент направить його до Конституційного Суду України, який має надати висновок про його відповідність Конституції України.

Чи будуть конституційні зміни прийняті в першому читанні ще протягом поточної сесії Верховної Ради України, Олександр Корнієнко не береться прогнозувати. За його словами, все залежатиме від мобільності роботи Конституційного Суду.

Трансляція заходу - ТУТ

Нагадаємо, 11-12 листопада 2021 року проходить 6 Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави» (далі – Форум). Форум організовано Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерством розвитку громад та територій України, Донецькою обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною державною адміністрацією за сприяння та підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ухилянти та знищений ворожий комплекс: ситуація на кордоні за добу

Прочитайте повну статтю

«Поїхав на війну з колегами, а повернувся з побратимами», – історія поліцейського про виконані...

Прочитайте повну статтю

Український інститут національної памʼяті відзвітував про роботу у 2023 році

Прочитайте повну статтю

Ми боремося не тільки за гроші для України, а й за прецедент, - Кіра Рудик про конфіскацію акти...

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг відбувся круглий стіл на тему: «Ро...

Прочитайте повну статтю

Виступ Віцеспікерки Верховної Ради України Олени Кондратюк до десятих роковин розстрілів на Май...

Прочитайте повну статтю

Віталій Безгін: Головне завдання ТСК щодо ефективності влади в Києві – підготувати законодавчі...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь