Сенсація

Зведення про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 11:00 23 листопада 2021 року


Листопад 23
13:05 2021

Слава Україні!

Минулої доби, 22 листопада, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил була контрольованою українськими військовослужбовцями.

Інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення, в порівнянні з попередньою добою, зросла.

З боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню, 3 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

В напрямку ПОПАСНОЇ противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

В бік ПРИЧЕПИЛІВКИ ворог двічі здійснив обстріли, використовуючи гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та іншу стрілецьку зброю.

В районі ЛЕБЕДИНСЬКОГО окупанти вели вогонь два рази, застосовуючи міномети калібру 82 мм та 120 мм.

Біля КАМ’ЯНКИ російські найманці обстріляли наші позиції з мінометів калібру 82 мм.

Поблизу ПАВЛОПОЛЯ противник відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих дій двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали поранення. Воїни перебувають в лікувальному закладі. Стан здоров’я одного пораненого — задовільний, іншого — тяжкий.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

Завдяки зусиллям українських воїнів рубежі наших підрозділів залишилися незмінними.

Впродовж поточної доби, 23 листопада, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції зведених загонів перевірено 3552 транспортні засоби, 3670 осіб, а також виявлено 45 адміністративних правопорушень та розкрито 24 злочини.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 1146 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 1383 особи.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували 1,5 гектари території та передали на знищення 81 вибухонебезпечний предмет.

Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Яку винагороду можуть отримати військові за знищення або захоплення ворожої техніки

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Київський інститут НГУ готує лідерів, здатних діяти в умовах сучасної війни

Прочитайте повну статтю

Компетентність як елемент безпеки: чому експортний контроль має починатися з освіти?

Прочитайте повну статтю

Засідання Ради суддів України відбудеться 26 червня 2026 року

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення п’ятьох суддів до апеляційних судів

Прочитайте повну статтю

Оптимізація судового навантаження через транстериторіальну підсудність: презентовано пілотний п...

Прочитайте повну статтю

Відновили документи після втрати через обстріл: допомога ВПО триває

Прочитайте повну статтю

Заволоділи майном київської лікарні на 300 млн грн: ДБР підозрює в оборудці ексзаступника секре...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь