8 травня – День пам'яті та примирення
Дорогі друзі!
Сьогодні, в День пам'яті та примирення, ми згадуємо подвиг наших дідусів і бабусь та вшановуємо пам'ять мільйонів жертв нацизму.
Також сьогодні 74 день війни, яка назавжди змінила і кожного з нас.
У 1941 році моє рідне місто Одеса 72 дні тримало оборону від нацистських загарбників, виборюючи ціною життя мешканців та небайдужих людей свободу та право на майбутнє.
Сьогодні, 80 років потому, ми знову постали перед обличчям зла – зла, яке змінивши гасла та кольори, не змінило своєї головної мети – забрати в нас свободу та майбутнє.
Зла, яке кожного дня обстрілює ракетами наші міста, знищує наших дітей, хоче лишити нас найдорожчого, того, що більше всього боїться саме – права вибору.
До переліку міст-героїв зразка Другої світової війни – Києва, Одеси, Севастополя, Керчі сьогодні додається все більше нових назв: Маріуполь, Миколаїв, Харків, Чернігів, Буча, Ірпінь, Гостомель, Волноваха, Херсон, Охтирка та багато інших, вклад яких, як і кожного нашого воїна, які захищають нашу землю, важко переоцінити.
Наша сила в єдності та жазі до свободи, в любові до нашої землі, наших рідних, вірі в майбутнє наших дітей у себе дома, а не десь в інших місцях, наших сміливих воїнах.
В цей день я хочу, щоб кожен з нас насамперед вшанував наших воїнів, тих, які поклали життя за нашу країну та наше майбутнє, та тих, хто сьогодні продовжує боронити Україну від загарбників. Завдяки їм ми віримо і знаємо, що Перемога – близько.
Слава Україні!
З повагою
Голова Держрибагентства
Артем Ріпенко