Андрій Костін: Офіс Генпрокурора принципово реагує та реагуватиме на усі повідомлення про можливі порушення прав підприємців


Березень 15
21:03 2023

Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч з Віце-прем'єр-міністром України – Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим, його заступником Олександром Борняковим та представниками українських IT-компаній.

Це перша секторальна зустріч із представниками окремої галузі. Обговорили спільні пріоритети та задачі, ключова з яких – створення сприятливих умов для ведення чесного бізнесу.

IT є однією з найдинамічніших галузей української економіки. За останні 6 років її частка зросла з 1,8 до 3,5% ВВП. Навіть під час повномасштабної війни, в умовах ворожих обстрілів і відсутності світла айтівці забезпечують понад 37% експорту послуг з України.

Генпрокурор виразив вдячність за те, що попри всі виклики, представники IT-галузі працюють, сплачують податки, залучають нових клієнтів. Зі свого боку правоохоронці роблять все, щоб забезпечити ефективний діалог та захистити права добросовісних підприємців. Для цього в Офісі Генпрокурора діє спеціалізований Департамент кримінальної політики та захисту інвестицій.

«Запевняю, Офіс Генпрокурора принципово реагує та реагуватиме на усі повідомлення про можливі порушення прав підприємців. І не лише. Ми також працюємо над системними змінами для запобігання таким порушенням», – зазначив Андрій Костін.

Також учасники зустрічі обговорили можливості для співпраці.

«Ми зацікавлені у сучасних IT-рішеннях, які допоможуть підвищити ефективність роботи органів правопорядку та прокуратури. Зокрема, для притягнення до відповідальності усіх причетних до воєнних злочинів, вчинених на нашій землі», – наголосив Генпрокурор.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь